Specjalna oferta dla absolwentów Twojej-Szkoły

Data: 2011-05-12
Autor: twoja-szkola.pl
Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że utworzyliśmy w Grudziądzu Wyższą Szkołę Demokracji, w której prowadzimy nabór na studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia na kierunku politologia. Na rok akademicki 2011/2012 przygotowujemy także nowy kierunek studiów dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem wszechstronnego wykształcenia, rozwijaniem swoich indywidualnych zainteresowań i pasji, proponujemy wam studia w Wyższej Szkole Demokracji. Dla naszych absolwentów przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową, w której oferujemy 10% zniżki czesnego. Wszelkie informacje na temat Wyższej Szkoły Demokracji dostępne są na stronie internetowej wsd.info.pl lub w dziekanacie WSD (Lotnisko, ul. Nauczycielska 19).