Skończyłeś szkołę zawodową? Twoja – Szkoła zaprasza w swoje szeregi.

Data: 2012-06-01
Skończyłeś szkołę zawodową? Myślisz, co dalej? Ta informacja jest dla Ciebie. Sieć szkół partnerskich Twoja – Szkoła zaprasza do jednego z 68 oddziałów w całej Polsce. Wystarczy złożyć podanie do Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Dla Dorosłych i cieszyć się darmową edukacją.
Boisz się wysokich kosztów i formalności? Zupełnie niepotrzebnie. Twoja – Szkoła proponuje naukę w trybie zaocznym za darmo. Jedyne co będzie Ci potrzebne, to świadectwo ukończenia szkoły zawodowej i dobre chęci. Twoja – Szkoła wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich uczniów. W specjalnie przygotowanym programie kształcenia i przyjaznej uczniom kadrze zdobędziesz średnie wykształcenie i możliwość zdania matury. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i nasze świadectwa są uznawane przez wszystkie wyższe uczelnie.

Nie zastanawiaj się, bo ubiegną Cię inni i przegapisz swoją szansę na lepsze jutro. Przyjdź do naszego oddziału już dziś lub zadzwoń 800 155 525. Czekamy właśnie na Ciebie.