Dzierżoniów

Tel.: 74 832-50-80
Email: dzierzoniow@twoja-szkola.pl

od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 15:00

Nabór na rok szkolny 2014/2015 do liceum ogólnokształcącego oraz szkoły policealnej ROZPOCZĘTY :)
2014-05-13 12:02:28

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy nowy nabór na rok szkolny 2014/2015 do Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych „Twoja-Szkoła”, oraz do Szkoły Policealnej „Twoja-Szkoła” - kierunek: Technik administracji.

Oferta edukacyjna liceum ogólnokształcącego kierowana jest do absolwentów szkół podstawowych (8 klas), gimnazjalnych lub zasadniczych szkół zawodowych.

Oferta edukacyjna dotycząca szkoły policealnej kierowana jest do osób posiadających wykształcenie średnie

(ukończone liceum ogólnokształcące lub technikum).

Zapraszamy do zapisów wszystkie osoby, które chcą zdobyć wykształcenie średnie lub zawód, nie rezygnując z obowiązków dnia codziennego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z wieloletnim doświadczeniem, która w w sposób przystępny oraz w bardzo miłej atmosferze potrafi przekazać wiedzę każdemu.

Zajęcia w szkole odbywają się w trybie zaocznym (weekendy), co dwa tygodnie w budynku Zespołu Gimnazjów Nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie na ul. Sikorskiego 2 (teren osiedla Różanego).

Cały okres nauki w naszych szkołach jest darmowy. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z nauką przez cały jej cykl (3 lata - absolwenci ośmio klasowej szkoły podstawowej lub gimnazjum, 2 lata - absolwenci zasadniczych szkół zawodowych, oraz kandydaci do szkoły policealnej). Po zakończonym okresie edukacyjnym macie Państwo możliwość podejścia do egzaminu maturalnego, bądź państwowego egzaminu zawodowego – w zależności od rodzaju wybranej szkoły (podejście do w/w egzaminów nie jest obowiązkowe).

Sekretariat szkoły wystawia zaświadczenia dla słuchaczy potrzebne do różnych instytucji, m.in. : ZUS, PCPR, OPS, Zakłady pracy.

Wymagane dokumenty, niezbędne w momencie zapisu do szkół:

1. Oryginał świadectwa ukończenia szkoły niższego szczebla,

2. Trzy zdjęcia (format legitymacyjny),

3. Kserokopia dowodu osobistego ( dwie strony dokumentu) – proszę posiadać przy sobie dokument, w celu weryfikacji danych.

Jeżeli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania zapraszamy serdecznie do sekretariatu szkoły. Udzielamy również informacji telefonicznie w godzinach funkcjonowania sekretariatu.

Na naukę nigdy nie jest za późno !!!! Wiek nie ma znaczenia. Zrób coś dla siebie, przyjdź i zapisz się już dziś. Serdecznie zapraszamy.

Oddział Dzierżoniów posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, która w sposób przystępny oraz w bardzo miłej atmosferze potrafi przekazać wiedzę każdemu.

Szkoła w Dzierżoniowie mieści się w budynku Zespołu Gimnazjów nr 3 w Dzierżoniowie przy ul. Sikorskiego 2, sekretariat mieści się na II piętrze w pok. 512. Wejście do szkoły od strony osiedla Różanego.