Żary

Okrzei 19
Tel.: 68 452-33-73
Email: zary@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

NABÓR ROZPOCZĘTY!!
2017-03-27 08:57:57

NA NAUKĘ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO :)

Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych „Twoja Szkoła” w Żarach to szansa na zdobycie średniego wykształcenia oraz technika Administracji ( 2 lata ) technika Rachunkowości ( 2 lata ) technika BHP ( 1,5 roku ) Opiekuna Medycznego ( 1 rok ) oraz technika Florysty ( 1 rok ) dosłownie dla każdego.

Ukończenie nauki w „Twojej Szkole” jest przepustką na studia wyższe bądź daje możliwość kontynuowania u Nas nauki w szkole Policealnej by uzupełnić wykształcenie średnie kończące się dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Aby zapisać się do szkoły, należy spełnić następujące warunki: - przedstawić świadectwo ukończenia ostatniej szkoły, dołączyć kserokopię dowodu osobistego i 2 fotografie, - przyjść do sekretariatu naszej placówki lub zapisać się przez stronę internetową.

Szczegółowych informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły, którego siedziba mieści się w budynku Gimnazjum nr 3 przy ul. Okrzei 19 bądź pod numerem telefonu 68 452 33 73. Dla zainteresowanych dostępna jest również bezpłatna infolinia 800 155 525, znajdziecie nas także na facebooku TWOJA SZKOŁA ŻARY. Zatem zachęcamy do podjęcia prostej, ale ważnej decyzji. I pamiętajmy – NA NAUKĘ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO

Centrum Treningów Językowych OXFORD EXPRESS
Dla wszystkich zapisanych słuchaczy oferujemy 10% rabatu na kurs języka angielskiego w Centrum Treningów Językowych OXFORD EXPRESS. Kupon rabatowy otrzymasz w sekretariacie szkoły.

• Sandra Luszka
Kadra pedagogiczna jest życzliwa, kompetentna, wykwalifikowana, bezkonfliktowa, doświadczona, wyrozumiała, która potrafi dostosować tok nauczania do każdego słuchacza ponieważ wie, co dla niego jest najważniejsze.Mamy łącznie ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski.

W Posce uczy się aktualnie ponad 15 tysięcy słuchaczy z czego 18 tysięcy to już absolwenci.A u Nas obecnie w szkole kształci się ponad 200 osób. Nabór na nowy rok szkolny trwa do końca września, nie ma limitu miejsc ani granicy wiekowej, więc każdy może zostać naszym uczniem.

Oddział mieści się w budynku Gimnazjum nr 3 przy ulicy Okrzei 19. Zlokalizowane jest nieopodal centrum miasta, dworca PKP, PKS oraz głównego przystanku MZK. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się główna siedziba firmy transportowej PKS S.A.

Mamy 17 lat doświadczenia dzięki temu istnieje 68 oddziałów na terenie Poski