Face Upward - Widget

Żary

Okrzei 19
Budynek szkoły
Szkoła mieści się w budynku:
Gimnazjum nr 3
Tel.: 68 452-33-73
Email: zary@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

Nasze kierunki:
OGŁOSZENIA
Słuchacze kierunku Opiekun Medyczny
2016-11-14 08:57:21
W związku ze zbliżającymi się zajęciami na oddziale geriatrycznym (szpital na wyspie) które odbędą się w dniach 19-20 listopada informuję, że na zajęcia zgłaszacie się Państwo zgodnie z podziałem na grupy. Grupa A (osoby, które wpisały się na listę podczas ostatnich zajęć w szkole) Grupa B ( to osoby, które na listę się nie wpisały bądź nie były obecne na ostatnich zajęciach). Ustaliliśmy, że grupa A spotyka się dnia 19 listopada (sobota) na oddziale o godzinie 8:00, natomiast grupa B 20 listopada (niedziela) o godzinie 8:00.
Proszę pamiętać aby zabrać ze sobą białe fartuchy (można je zakupić za "grosze" w Kobrze ( za sklepem Netto) przy ul. Męczenników Oświęcimskich 1, w tygodniu w godzinach 8-17. Proszę pamiętać także o aktualnych książeczkach zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych (osoby, które nie posiadają takich książeczek muszą je wyrobić w możliwie najszybszym terminie).

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY (RABATY)
Centrum Treningów Językowych OXFORD EXPRESS
Dla wszystkich zapisanych słuchaczy oferujemy 10% rabatu na kurs języka angielskiego w Centrum Treningów Językowych OXFORD EXPRESS. Kupon rabatowy otrzymasz w sekretariacie szkoły.

PLAN LEKCJI

PLIKI DO POBRANIA

Dyrektor Generalny:
  • Angelika Cysewska-Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Angelika Cysewska-Kubala
Sekretarki:
  • Sandra Luszka
Kadra
Kadra pedagogiczna jest życzliwa, kompetentna, wykwalifikowana, bezkonfliktowa, doświadczona, wyrozumiała, która potrafi dostosować tok nauczania do każdego słuchacza ponieważ wie, co dla niego jest najważniejsze.Mamy łącznie ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski.

Nabór
W Posce uczy się aktualnie ponad 15 tysięcy słuchaczy z czego 18 tysięcy to już absolwenci.A u Nas obecnie w szkole kształci się ponad 200 osób. Nabór na nowy rok szkolny trwa do końca września, nie ma limitu miejsc ani granicy wiekowej, więc każdy może zostać naszym uczniem.

Lokalizacja
Oddział mieści się w budynku Gimnazjum nr 3 przy ulicy Okrzei 19. Zlokalizowane jest nieopodal centrum miasta, dworca PKP, PKS oraz głównego przystanku MZK. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się główna siedziba firmy transportowej PKS S.A.

Dodatkowe informacje
Mamy 17 lat doświadczenia dzięki temu istnieje 68 oddziałów na terenie Poski

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 - Twoja Szkoła