Racibórz

Kasprowicza 4
Tel.: 32 415-06-26
Email: raciborz@twoja-szkola.pl

od poniedziałku do czwartku od 8:00-15:00, w piątki od 9:00-16:00 oraz w weekendy zjazdowe (za wyjątkiem poniedziałków przypadających po zjeździe, wówczas sekretariat jest nieczynny)

WAŻNE!!
2017-04-27 09:25:20
PROSIMY O UWAŻNE ZAPOZNANIE SIĘ Z HARMONOGRAMEM EGZAMINÓW I PRZYBYCIE NA PÓŁ GODZINY PRZED ROZPOCZĘCIEM EGZAMINU (EGZAMINY PISEMNE).
EGZAMINY BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ NA DRUGIM PIĘTRZE.
MATURA 2017 2017-04-27 09:17:07
PLAN LEKCJI 2017-04-07 14:13:56

• Karolina
Kadrę pedagogiczną tworzy zespół doświadczonych nauczycieli umożliwiający zdobywanie wiedzy w sposób przystępny dla każdego. Dzięki przyjaznej atmosferze na lekcjach nauka w naszej szkole jest bezstresowa.

Zapraszamy wszystkich chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji. Kształcimy słuchaczy z Raciborza i okolic a nawet z województwa opolskiego. Każdego roku zapisują się do nas osoby, które nie mają pewności czy są gotowe ukończyć szkołę, czy rzeczywistość życia codziennego ich nie przerośnie. Jednak spontaniczna decyzja o podjęciu nauki okazuje się najtrafniejszą. Nasze doświadczenie w kształceniu ludzi dorosłych pokazuje, że się nie mylimy.

Szkoła znajduje się w budynku Gimnazjum nr 1 przy Kasprowicza 4, w pobliżu I Liceum Ogólnokształcącego, 10 minut od Rynku.