Racibórz

Kasprowicza 4

• Zbigniew Pleńkowski
  • Ela
Kadrę pedagogiczną tworzy zespół doświadczonych nauczycieli umożliwiający zdobywanie wiedzy w sposób przystępny dla każdego. Dzięki przyjaznej atmosferze na lekcjach nauka w naszej szkole jest bezstresowa.

Zapraszamy wszystkich chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji. Kształcimy słuchaczy z Raciborza i okolic a nawet z województwa opolskiego. Każdego roku zapisują się do nas osoby, które nie mają pewności czy są gotowe ukończyć szkołę, czy rzeczywistość życia codziennego ich nie przerośnie. Jednak spontaniczna decyzja o podjęciu nauki okazuje się najtrafniejszą. Nasze doświadczenie w kształceniu ludzi dorosłych pokazuje, że się nie mylimy.

Szkoła znajduje się w budynku Gimnazjum nr 1 przy Kasprowicza 4, w pobliżu I Liceum Ogólnokształcącego, 10 minut od Rynku.