TECHNIK ADMINISTRACJI
Data: 2017-06-09 10:33:38
Szukasz ciekawego kierunku z przyszłością ? Technik administracji to kierunek dla Ciebie!!!

Do głównych obowiązków osoby na stanowisku pracownika biurowego należy m.in.:
dbanie o prawidłowość i terminowość wystawianych dokumentów, codzienna kontrola danych w systemie operacyjnym, weryfikowanie i dekretowanie faktur wystawianych przez partnerów, wystawianie korekt faktur, generowanie raportów zgodnie z potrzebami firmy.

Wymagania:
dokładność odpowiedzialność, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia, łatwość poruszania się w systemach komputerowych, zaangażowanie w wykonywaną pracę, znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut.

Analiza ofert pokazuje, że bardzo często pracodawcy oczekują doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. W SZKOLE POLICEALNEJ DLA DOROSŁYCH „Twoja -Szkoła” w RYBNIKU dzięki udziałowi w praktykach będziecie Państwo mogli zdobyć takie doświadczenie.