Liceum Ogólnokształcące 3-letnie i 4-letnie

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła" to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków rodzinnych.
W dzisiejszych czasach bardzo ważną role odgrywa ukończenie szkoły średniej i zdobycie świadectwa dojrzałości. Ukończenie szkoły daje szansę na zdobycie lepszej płatnej pracy, otwiera drogę do dalszego kształcenia oraz przynosi dumę i satysfakcję z siebie.
Absolwent "Twojej Szkoły" otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły, a także świadectwo dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Nauka prowadzona jest w systemie zaocznym (sobota i niedziela) co 2 tygodnie.
Ukończenie nauki w "Twojej Szkole" jest przepustką na studia wyższe bądź daje możliwość kontynuowania nauki w naszych szkołach policealnych by uzupełnić wykształcenie średnie kończące się dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Wybierz miasto, w którym chcesz się uczyć: