Bolesławiec

Słowackiego 2
Tel.: 75 732-75-08
Email: boleslawiec@twoja-szkola.pl

8:00 do 15;00  od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

Nabór wciąż trwa !!! Zapisz się już dziś !!!
2014-07-09 12:41:14

OFERUJEMY :

1. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH( po szkole podstawowej, gimnazjum czy Zasadniczej Szkole Zawodowej)

ORAZ

2. TECHNIK ADMINISTRACJI I TECHNIK BhP ( po szkole średniej)

Nie zmarnuj swojej szansy !
POMÓŻ SOBIE W ZNALEZIENIU PRACY!PODNIEŚ SWOJE WYKSZTAŁCENIE!
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych !
Słowackiego 2 w Bolesławcu

Uwaga !!! 2013-08-13 10:04:35

• Ozimek Jolanta
  • Liliana i Anita
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną - w całej Polsce około 1200 nauczycieli, przeprowadzamy egzaminy maturalne, a wystawione przez nas świadectwa pozwalają na podejmowanie nauki w szkołach wyższego szczebla. Zajęcia w naszych szkołach prowadzą życzliwi, kompetentni i przyjaźni słuchaczom nauczyciele.

W chwili obecnej w naszej szkole kształci się 300 osób, natomiast we wszystkich 68 oddziałach około 15 tysięcy. Osób które ukończyły szkołę to około 18 tysięcy.

Nasza szkoła znajduje się przy ul .Słowackiego 2 w Bolesławcu (budynek Gimnazjum Samorządowego nr 3) - 5 minut drogi od Poczty Głównej oraz Dworca PKP. telefon: 75 732 75 08, Skype boleslawiectwojaszkola. Dojedziesz do nas autobusami linii 1,2,3,4,6,7

Posiadamy 17 lat doświadczenia