Bolesławiec

doc kl II BhP
doc kl. I Technik Bhp
doc Tematy na maturę ustną - j. polski - 2013/2014

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną - w całej Polsce około 1200 nauczycieli, przeprowadzamy egzaminy maturalne, a wystawione przez nas świadectwa pozwalają na podejmowanie nauki w szkołach wyższego szczebla. Zajęcia w naszych szkołach prowadzą życzliwi, kompetentni i przyjaźni słuchaczom nauczyciele.

W chwili obecnej w naszej szkole kształci się 300 osób, natomiast we wszystkich 68 oddziałach około 15 tysięcy. Osób które ukończyły szkołę to około 18 tysięcy.

Nasza szkoła znajduje się przy ul .Słowackiego 2 w Bolesławcu (budynek Gimnazjum Samorządowego nr 3) - 5 minut drogi od Poczty Głównej oraz Dworca PKP. telefon: 75 732 75 08, Skype boleslawiectwojaszkola. Dojedziesz do nas autobusami linii 1,2,3,4,6,7

Posiadamy 17 lat doświadczenia