Grudziądz (Żeromskiego)

Żeromskiego 8, 86-300 Grudziądz
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (dawna SP nr 2)
Tel.: 56 463-32-19
Email: grudziadz2@twoja-szkola.pl

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia. Do końca 2014 r. w poniedziałki sekretariat będzie nieczynny.

Sekretariat nieczynny
2014-10-27 12:24:47
Sekretariat Prywatnego LO będzie nieczynny w dniach:
- 31 października
- 10-11 listopada
- w każdy poniedziałek do końca 2014 roku

• Beata Grus
  • Dominika Borkowska
uczymy nie straszymy
doc PLAN LEKCJI DLA LO - sem. zimowy 2014/2015
doc Terminarz zjazdów 2014/2015

W „Twojej Szkole” troszczymy się nie tylko o rozwój ale także przywiązujemy dużą wagę do panującego klimatu. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół administracyjny i pedagogiczny czuwa nad naszymi Słuchaczami. Kadra to wykładowcy z uprawnieniami pedagogicznymi i praktycy z danej dziedziny.

Prywatna Szkoła Policealna „Twoja Szkoła” jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Prowadzone przez nas zajęcia dają Słuchaczom możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań oraz zdobycia nowych umiejętności przydatnych w pracy oraz w codziennym życiu. Szkoła dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem dydaktycznym.

Szkoła znajduje się przy ul. Żeromskiego 8, w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 (dawna Szkoła Podstawowa nr 2). Do szkoły można dojechać liniami autobusowymi nr: 22, 9, 10, Tramwajem T2 (przystanek ul. Chełmińska – Monopol, obok hotelu Rad) oraz autobusem nr 4, 12, 14, 19, 21 (przystanek ul. Kalinkowa)