Grudziądz

Żeromskiego 8 (zapisy na ul. Śniadeckich 6)

Tel.: 56 461-18-54
Email: grudziadz2@twoja-szkola.pl

od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

STUDIA PODYPLOMOWE
KURS PRZEDŁUŻANIA I STYLIZACJI PAZNOKCI
2016-02-11 11:17:26

Organizatorem kursu jest Centrum Szkoleniowe Casus. Zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły, koszt kursu 500 zł po zakończeniu kursu otrzymuje się certyfikat.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy

• mgr Regina Dubilis - Krużyńska
  • Ewa Stypińska
W „Twojej Szkole” troszczymy się nie tylko o rozwój ale także przywiązujemy dużą wagę do panującego klimatu. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół administracyjny i pedagogiczny czuwa nad naszymi Słuchaczami. Kadra to wykładowcy z uprawnieniami pedagogicznymi i praktycy z danej dziedziny.

Prywatna Szkoła Policealna „Twoja Szkoła” jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Prowadzone przez nas zajęcia dają Słuchaczom możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań oraz zdobycia nowych umiejętności przydatnych w pracy oraz w codziennym życiu. Szkoła dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem dydaktycznym.

Szkoła znajduje się przy ul. Śniadeckich 6. Do szkoły można dojechać liniami autobusowymi nr: 12