Grudziądz (Żeromskiego)

Żeromskiego 8, 86-300 Grudziądz
W „Twojej Szkole” troszczymy się nie tylko o rozwój ale także przywiązujemy dużą wagę do panującego klimatu. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół administracyjny i pedagogiczny czuwa nad naszymi Słuchaczami. Kadra to wykładowcy z uprawnieniami pedagogicznymi i praktycy z danej dziedziny.

Prywatna Szkoła Policealna „Twoja Szkoła” jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Prowadzone przez nas zajęcia dają Słuchaczom możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań oraz zdobycia nowych umiejętności przydatnych w pracy oraz w codziennym życiu. Szkoła dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem dydaktycznym.

Szkoła znajduje się przy ul. Żeromskiego 8, w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 (dawna Szkoła Podstawowa nr 2). Do szkoły można dojechać liniami autobusowymi nr: 22, 9, 10, Tramwajem T2 (przystanek ul. Chełmińska – Monopol, obok hotelu Rad) oraz autobusem nr 4, 12, 14, 19, 21 (przystanek ul. Kalinkowa)