Face Upward - Widget

Grudziądz (Żeromskiego)

Żeromskiego 8, 86-300 Grudziądz
Szkoła mieści się w budynku:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (dawna SP nr 2)
Tel.: 56 463-32-19
Email: grudziadz2@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

Nasze kierunki:
OGŁOSZENIA
EGZAMIN MATURALNY 2015
2015-03-04 14:31:23
W załącznikach (w dokumentach do pobrania po prawej stronie) znajdują się terminy matury ustnej z języka polskiego i języka obcego oraz harmonogram matur pisemnych.

PLAN LEKCJI

PLIKI DO POBRANIA

Dyrektor Generalny:
  • Tomasz Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Beata Grus
Sekretarki:
  • Dominika Borkowska
Kadra
W „Twojej Szkole” troszczymy się nie tylko o rozwój ale także przywiązujemy dużą wagę do panującego klimatu. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół administracyjny i pedagogiczny czuwa nad naszymi Słuchaczami. Kadra to wykładowcy z uprawnieniami pedagogicznymi i praktycy z danej dziedziny.

Nabór
Prywatna Szkoła Policealna „Twoja Szkoła” jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Prowadzone przez nas zajęcia dają Słuchaczom możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań oraz zdobycia nowych umiejętności przydatnych w pracy oraz w codziennym życiu. Szkoła dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem dydaktycznym.

Lokalizacja
Szkoła znajduje się przy ul. Żeromskiego 8, w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 (dawna Szkoła Podstawowa nr 2). Do szkoły można dojechać liniami autobusowymi nr: 22, 9, 10, Tramwajem T2 (przystanek ul. Chełmińska – Monopol, obok hotelu Rad) oraz autobusem nr 4, 12, 14, 19, 21 (przystanek ul. Kalinkowa)

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 - Twoja Szkoła