Włocławek

Bukowa 9
Tel.: 54 231-16-09
Email: wloclawek@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele tak długo jak są zajęcia

Pierwsze zajęcia
2017-09-18 12:34:37
Uprzejmie informuję, że pierwsze zajęcia dla klas II i III odbędą się 23-24 września.
Spotkanie organizacyjne dla klas I odbędzie się 23 września. Zapraszam wszystkich!
NABÓR 2017/2018 2017-09-04 10:50:42
ZJAZD 8 - 9 KWIETNIA 2017-04-07 08:21:06

• Wioletta Zielińska, Monika Walerczak
Bez stresu i w miłej atmosferze pozwalamy naszym słuchaczom na zdobycie wykształcenia średniego oraz uzyskanie tytułu technika zawodowego. Największym naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która służy pomocą i radą według indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy. Nauczyciele prowadzący zajęcia w naszej szkole są doświadczeni i życzliwie nastawieni wobec osób z dłuższą przerwą w nauce.

Dotychczas Naszą Szkołę ukończyło ponad 470 osób. W najbliższym roku szkolnym uczęszczać będzie około 200 słuchaczy. Nabór na rok szkolny 2015/2016 nadal trwa. Zapisz się i przekonaj, że to dziecinnie proste. Tylko u nas najlepszy klimat w mieście! Jesteśmy szkoła najchętniej polecaną przez Twoich znajomych.

Oddział mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 14 przy ulicy Bukowej 9 w pobliżu Parku Łokietka. Dogodna lokalizacja w centrum miasta umożliwia łatwy dojazd ze wszystkich osiedli liniami autobusowymi nr 4, 14, 2, 19 (przystanek przy ul. Chmielnej) oraz 18, 17, 13, 4 (przystanek przy ul. Chopina).

Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i realizuje programy nauczania zatwierdzone przez Ministra Edukacji Narodowej. Egzaminy zawodowe i maturalne przeprowadzane są w macierzystej placówce.