Pabianice

20 stycznia 9/13, 95-200 Pabianice
Tel.: 42 226-05-14
Email: pabianice@twoja-szkola.pl

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.oo - 15.oo ...... ZAPRASZAMY !!!

Rozpoczęcie roku szkolnego !... :)
2014-09-02 15:25:18
Rozpoczęcie roku dla wszystkich słuchaczy LO i PSP odbędzie się w ostatni weekend września tj.     27 - 28  o godz. 8.oo . Zabieramy ze soba zeszyty i długopisy...
Spotykamy się wszyscy na korytarzu przed sekretariatem.
TERMINY zjazdów dla LO i PSP 2014-09-02 15:20:04

• Daszyńska Danuta
  • Renata Ptaszek
uczymy nie straszymy
Kadra pedagogiczna w "Twojej Szkole" to zespół wykwalifikowanych nauczycieli zapewniających przyjazną i miłą atmosferę nauki. Większość z nich posiada uprawnienia Okręgowej Komisji Edukacyjnej. Nasi nauczyciele służą pomocą w zdobywaniu i uzupełnianiu wiedzy naszych słuchaczy.

Obecnie w pabianickim oddziale Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych "Twoja Szkoła" prowadzimy nabór na wszystkie semestry. Do LO (3-letnie) zapraszamy absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów oraz absolwentów zasadniczych szkół zawodowych. U nas nie ma limitów wiekowych, warunkiem jest skończone 18 lat. Naszą szkołę ukończyło wielu zadowolonych słuchaczy, dzięki czemu "Twoja Szkoła" cieszy się bardzo dobrą opinią.

"Twoja Szkoła" w Pabianicach mieści sie w budynku Gimnazjum nr 3 przy ul. 20 Stycznia 9/13. Sekretariat znajduje się na I piętrze, czynny: pon-pt, 8.00-15.00 (poniedziałek po zajęciach wolny). Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 042-226-05-14.

"Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.