Face Upward - Widget

Pabianice

20 stycznia 9/13, 95-200 Pabianice
Szkoła mieści się w budynku:
Gimnazjum nr 3
Tel.: 42 226-05-14
Email: pabianice@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
Sekretariat czynny codziennie w godz. 8.oo-15.oo ..... ZAPRASZAMY !!! U W A GA !!!!... Poniedziałki po weekendach w które są zajęcia szkolne sekretariat jest NIECZYNNY !!!!!....

Nasze kierunki:
OGŁOSZENIA
Rozdanie świadectw dla klas III !!!......
2014-04-24 10:13:23
           Informujemy ,ze rozdanie świadectw tegorocznym absolwentom odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2014r .
Klasa III A o godz. 17.oo ,
Klasa III B o godz. 18.oo .

ZAPRASZAMY !!!! :) 

Dyrektor Generalny:
  • Tomasz Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Daszyńska Danuta
Sekretarki:
  • Renata Ptaszek
uczymy nie straszymy
PLAN LEKCJI
doc KLASA II G
doc KLASA I A
doc KLASA I B
doc KLASA III A
doc KLASA III B

Kadra
Kadra pedagogiczna w "Twojej Szkole" to zespół wykwalifikowanych nauczycieli zapewniających przyjazną i miłą atmosferę nauki. Większość z nich posiada uprawnienia Okręgowej Komisji Edukacyjnej. Nasi nauczyciele służą pomocą w zdobywaniu i uzupełnianiu wiedzy naszych słuchaczy.

Nabór
Obecnie w pabianickim oddziale Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych "Twoja Szkoła" prowadzimy nabór na wszystkie semestry. Do LO (3-letnie) zapraszamy absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów oraz absolwentów zasadniczych szkół zawodowych. U nas nie ma limitów wiekowych, warunkiem jest skończone 18 lat. Naszą szkołę ukończyło wielu zadowolonych słuchaczy, dzięki czemu "Twoja Szkoła" cieszy się bardzo dobrą opinią.

Lokalizacja
"Twoja Szkoła" w Pabianicach mieści sie w budynku Gimnazjum nr 3 przy ul. 20 Stycznia 9/13. Sekretariat znajduje się na I piętrze, czynny: pon-pt, 8.00-15.00 (poniedziałek po zajęciach wolny). Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 042-226-05-14.

Dodatkowe informacje
"Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013 - Twoja Szkoła