Pabianice

20 stycznia 9/13
Tel.: 42 226-05-14
Email: pabianice@twoja-szkola.pl

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.oo - 15.oo .

NABÓR ZIMOWY
2017-01-05 13:10:07
Chcesz zasilić grono słuchaczy w naszej szkole? Nic nie stoi na przeszkodzie! Ruszył nowy nabór na semestr I, II i V. Chętnych zapraszamy od poniedziałku do piątku do sekretariatu Twojej-Szkoły przy ulicy 20 stycznia 9/13.
Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, miłą atmosferę i wiele radości z kontynuowania Waszej dalszej drogi edukacyjnej.

Czekamy na Ciebie!

• Daszyńska Danuta
  • Renata Ptaszek
Kadra pedagogiczna w "Twojej Szkole" to zespół wykwalifikowanych nauczycieli zapewniających przyjazną i miłą atmosferę nauki. Większość z nich posiada uprawnienia Okręgowej Komisji Edukacyjnej. Nasi nauczyciele służą pomocą w zdobywaniu i uzupełnianiu wiedzy naszych słuchaczy.

Obecnie w pabianickim oddziale Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych "Twoja Szkoła" prowadzimy nabór na wszystkie semestry. Do LO (3-letnie) zapraszamy absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów oraz absolwentów zasadniczych szkół zawodowych. U nas nie ma limitów wiekowych, warunkiem jest skończone 18 lat. Naszą szkołę ukończyło wielu zadowolonych słuchaczy, dzięki czemu "Twoja Szkoła" cieszy się bardzo dobrą opinią.

"Twoja Szkoła" w Pabianicach mieści sie w budynku Gimnazjum nr 3 przy ul. 20 Stycznia 9/13. Sekretariat znajduje się na I piętrze, czynny: pon-pt, 8.00-15.00 (poniedziałek po zajęciach wolny). Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 042-226-05-14.

"Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.