Puławy

Wróblewskiego 11
Budynek szkoły
Szkoła mieści się w budynku:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Tel.: 81 886-72-14
Email: pulawy@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek-piątek od 08:00 do 15:00. W poniedziałki po zjeździe sekretariat nieczynny. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

Nasze kierunki: Uwaga!
Jeśli oferta nie spełnia Twoich oczekiwań
możesz zgłosić wniosek o utworzenie nowego kierunku w sekretariacie Twojej Szkoły!

  • BRAK OGŁOSZEŃ

PLAN LEKCJI

PLIKI DO POBRANIA

Dyrektor Generalny:
  • Tomasz Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Angelika Kubala
Sekretarki:
  • Karolina Stankiewicz
Kadra
Nasza placówka zatrudnia nauczycieli życzliwie nastawionych do słuchaczy w każdym wieku, stwarza sympatyczną atmosferę w szkole, potrafi wyjść naprzeciw potrzebom uczniów. Nauczyciele zatrudniani w naszej szkole są fachowo przygotowani do prowadzenia zajęć w systemie zaocznym w formie ciekawych wykładów, potrafią zainteresować swoim przedmiotem nawet najbardziej oporne na wiedzę umysły. Stosują nowoczesne metody pracy z wykorzystaniem techniki audiowizualnej. Dopasowują program nauczania do możliwości i percepcji słuchaczy w każdym wieku. Są to pedagodzy którzy patrzą na każdego ucznia indywidualnie. Rozumieją problemy i troski naszych uczniów, potrafią wysłuchać, doradzić i pomóc. Zajęcia prowadzą po partnersku!

Lokalizacja
Nasza szkoła mieści się w budynku ZSO nr 2 (tzw. piątka) przy ul. Wróblewskiego 11. Aby do nas dojechać należy skręcić w prawo przy hali sportowej MOSIR z ulicy Partyzantów w Wróblewskiego i przed rondem znów w prawo. Za około 50m znajduje się brama wjazdowa do szkoły.

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły, pod nr tel. 818867214 Skype: Twoja-Szkoła Puławy

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 - Twoja Szkoła