Świdnik

Jarzębinowa 6
Tel.: 81 751-62-75
Email: swidnik@twoja-szkola.pl

Od poniedziałku do piątku 08:00 - 15:00. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

Nowy plan zajęć!!!
2017-02-14 10:04:44
W zakładce " Plany zajęć" zostały umieszczone nowe, aktualne plany zajęć na rok szkolny 2016/2017, zmiany zaznaczone są kolorem żółtym.
Nowe plany zajęć!!! 2016-11-03 10:12:48
Plan lekcji 2016-09-22 10:03:15

• Monika Burcon-Kwiecińska
  • Alicja Kolasińska
Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego z Was.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum,8-klasowej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Szkoła jest całkowicie bezpłatna, a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

„Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie instytucje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły uznawane są przez wszystkie uczelnie wyższe.