Nowa Sól

Email: nowasol@twoja-szkola.pl

SEKRETARIAT!!
2015-09-01 13:31:51
Od dnia 02.09.2015 do dnia 18.09.2015 - sekretariat Prywatnego Liceum będzie czynny w godzinach 8-17. Zapraszamy.
NABÓR 2015-2016 2015-06-30 08:50:08
KIERUNKI! 2015-06-12 17:34:28

SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA

SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI PASJA W NOWEJ SOLI OFERUJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH SŁUCHACZY RABAT W WYSOKOŚCI 10 % NA WSZYSTKIE ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE.

• Maciej Dragańczuk
  • Katarzyna Zimna
Ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski.Jest to wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego z Was.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej oraz do 2-letniego Liceum Ogólnokształcącego dla absolwentów szkół zawodowych. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Szkoła mieści się w Gimnazjum Publicznym nr 3, na ulicy Kasprowicza 8.

TWOJA SZKOŁA to 18 lat doświadczenia.Mamy 62 oddziały na terenie całej Polski.Aktualnie,w naszych placówkach jest ponad 15 tyś uczących się, w tym ponad 18 tyś to absolwenci. „Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.