Nowa Sól

Email: nowasol@twoja-szkola.pl

Zajęcia 14-15.10 - odwołane
2017-10-11 09:59:06

W ten weekend (14-15.10) zajęcia nie odbędą się.

Zapraszam na kolejne zajęcia dnia 21-22.10.

Przypominam równiez o obowiązującej frekwencji 50% w danym miesiącu.

Rok szkolny 2017/2018 2017-08-15 19:55:17
NABÓR TRWA!!!ZAPRASZAMY!!! 2017-08-01 17:42:42
PRACA DLA NAUCZYCIELI!!! 2016-09-14 08:28:45

SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA

SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI PASJA W NOWEJ SOLI OFERUJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH SŁUCHACZY RABAT W WYSOKOŚCI 10 % NA WSZYSTKIE ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE.

• Paulina Bandurowska
Ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski.Jest to wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego z Was.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej oraz do 2-letniego Liceum Ogólnokształcącego dla absolwentów szkół zawodowych.Jest też kierunek w Szkole Policealnej - Technik Administracji.Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Szkoła mieści się w Gimnazjum Publicznym nr 3, na ulicy Kasprowicza 8.

TWOJA SZKOŁA to 18 lat doświadczenia.Mamy 62 oddziały na terenie całej Polski.Aktualnie,w naszych placówkach jest ponad 15 tyś uczących się, w tym ponad 18 tyś to absolwenci. „Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.