Nowa Sól

Kasprowicza 8, 67-100 Nowa Sól
Tel.: 68 352-47-37
Email: nowasol@twoja-szkola.pl

Rekrutacja 2014-2015 wciąż trwa !!!
2014-08-22 11:00:12
UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zupełnie za darmo?

Jesteśmy szkołą dla Ciebie :)

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015 wciąż trwa :)

Zapraszamy do sekretariatu szkoły juz dziś :)

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
ul. Kasprowicza 8
67-100 Nowa Sól
68/352-47-37

Zapisów mozna równiez dokonywac przez internet :)

ZAPRASZAMY!!!
PRACA DLA ULOTKARZY-OD ZARAZ 2014-08-22 10:46:34
ZAPRASZAMY!!!! 2014-07-29 09:11:55
Nabór wciąż trwa!!! 2014-07-01 09:15:12

SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA

SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI PASJA W NOWEJ SOLI OFERUJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH SŁUCHACZY RABAT W WYSOKOŚCI 10 % NA WSZYSTKIE ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE.

• Maciej Dragańczuk
  • Katarzyna Zimna
Ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski.Jest to wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego z Was.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej oraz do 2-letniego Liceum Ogólnokształcącego dla absolwentów szkół zawodowych. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Szkoła mieści się w Gimnazjum Publicznym nr 3, na ulicy Kasprowicza 8.

TWOJA SZKOŁA to 17 lat doświadczenia.Mamy 68 oddziałów na terenie całej Polski.Aktualnie,w naszych placówkach jest ponad 15 tyś uczących się, w tym ponad 18 tyś to absolwenci. „Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.