Nowa Sól

Email: nowasol@twoja-szkola.pl

Nabór wciąż trwa!!!
2014-07-01 09:15:12

Wakacje rozpoczętę ale u nas nabór trwa !!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na nowy rok szkolny do Prywatnego Zespołu Szkół "Twoja Szkoła".
Prowadzimy nabór do:

• Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie szkoły zasadniczej (2 letnie)

• Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub szkoły podstawowej (3 letnie)

• Zjazdy odbywają się w trybie zaocznym, co drugi weekend.

Nie czekaj! Przyjdź do nas już dziś!

CAŁY OKRES NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH JEST ZA DARMO!

NABÓR 2014/2015 ROZPOCZĘTY!! 2014-05-29 12:21:19
FACEBOOK 2014-05-29 12:19:09
NABÓR 2014/2015 ROZPOCZĘTY!! 2014-05-15 09:44:37

SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA

SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI PASJA W NOWEJ SOLI OFERUJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH SŁUCHACZY RABAT W WYSOKOŚCI 10 % NA WSZYSTKIE ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE.

• Maciej Dragańczuk
  • Katarzyna Zimna
doc PLAN LEKCJI III LO - SEMESTR II
doc KLASA I LO-SEMESTR II
doc KLASA II LO - SEMESTR II

Ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski.Jest to wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego z Was.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej oraz do 2-letniego Liceum Ogólnokształcącego dla absolwentów szkół zawodowych. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Szkoła mieści się w Gimnazjum Publicznym nr 3, na ulicy Kasprowicza 8.

TWOJA SZKOŁA to 17 lat doświadczenia.Mamy 68 oddziałów na terenie całej Polski.Aktualnie,w naszych placówkach jest ponad 15 tyś uczących się, w tym ponad 18 tyś to absolwenci. „Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.