Nowa Sól

Email: nowasol@twoja-szkola.pl

NABÓR ZIMOWY ROZPOCZĘTY!!!!
2014-12-09 08:40:07
NABÓR ZIMOWY UZNAJEMY ZA ROZPOCZĘTY !!!

Zapraszamy do zapisów do Liceum Ogólnokształcącego !!!! Wszelkie informację można uzyskać w sekretariacie szkoły. Numer tel. 68 352 47 37.

Zapraszamy !!!
Nabór wciąż trwa!!! 2014-09-22 08:34:15
ZAPRASZAMY!!!! 2014-07-29 09:11:55

SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA SALON KOSMETYCZNO FRYZJERSKI PASJA

SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI PASJA W NOWEJ SOLI OFERUJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH SŁUCHACZY RABAT W WYSOKOŚCI 10 % NA WSZYSTKIE ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE.

• Maciej Dragańczuk
  • Katarzyna Zimna
doc III LO
doc II LO
doc I LO

Ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski.Jest to wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego z Was.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej oraz do 2-letniego Liceum Ogólnokształcącego dla absolwentów szkół zawodowych. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Szkoła mieści się w Gimnazjum Publicznym nr 3, na ulicy Kasprowicza 8.

TWOJA SZKOŁA to 17 lat doświadczenia.Mamy 68 oddziałów na terenie całej Polski.Aktualnie,w naszych placówkach jest ponad 15 tyś uczących się, w tym ponad 18 tyś to absolwenci. „Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.