Olkusz

PSS SPOŁEM
Tel.: 32 641-35-54
Email: olkusz@twoja-szkola.pl

Od 8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku oraz w weekendy zjazdowe (za wyjątkiem poniedziałków przypadajacych po zjeździe, wówczas sekretariat jest nieczynny) Zapraszamy na naszego FACEBOOKA TWOJA-SZKOŁA OLKUSZ

URLOP 13-31.07.2022
2022-07-12 13:08:53
ZACHĘCAMY DO ZAPISÓW ONLINE !!!!
SEKRETARIAT PO URLOPIE BĘDZIE  KONTAKTOWAŁ SIĘ ZE ZGŁOSZONYMI OSOBAMI.
W RAZIE PYTAŃ MOŻNA PISAĆ NA ADRES: olkusz@twoja-szkola.pl
REKRUTACJA 2021-2022 2020-06-15 12:07:40

• Angelika Kubala
Zajęcia edukacyjne w Liceum prowadzone są przez najlepszych specjalistów, nastawionych na indywidualne potrzeby naszych Słuchaczy.

Nabór prowadzony jest dla Słuchaczy po szkole podstawowej, zawodowej i gimnazjum.

Szkoła położona jest w centrum Olkusza w budynku PSS Społem ul. K.K.Wielkiego 12. Sekretariat znajduje się na I piętrze w korytarzu po lewej stronie.

POSIADAMY: Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Słuchaczy po szkole podstawowej i gimnazjum oraz szkole zawodowej. DLACZEGO JESTEŚMY NIEZASTĄPIENI? Nasza kadra nauczycielska jest kompetentna, miła, posiada duże doświadczenie zawodowe. Dla każdego Słuchacza znajduje czas, zawsze służy pomocą. Nasz program nauczania dostosowany jest do potrzeb Słuchacza, a co za tym idzie do perfekcyjnego przygotowania do egzaminy maturalnego. Zajęcia odbywają się zaocznie Sobota i Niedziela, maksymalnie do godz. 16.00, co zapewnia oszczędność czasu oraz możliwość podjęcia pracy przez naszych Słuchaczy. Słuchacze w semestrze przygotowują prace kontrolne z każdego przedmiotu. Na koniec każdego semestru przystępują do pisemnych i ustnych egzaminów semestralnych z każdego nauczanego przedmiotu. W szkole panuje miła, koleżeńska atmosfera. Nasi Słuchacze chętnie zawierają nowe znajomości, pomagają sobie wzajemnie i dzielą się zdobytą wiedzą. Twoja - Szkoła jest ogólnopolską siecią szkół dla dorosłych. Posiadamy: - 19 lat doświadczenia - ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski - ponad 15 tyś aktualnie uczących się - ponad 18 tyś absolwentów - 68 oddziałów Serdecznie Państwa Zapraszamy!