Olkusz

Sp nr. 10
Tel.: 32 641-35-54
Email: olkusz@twoja-szkola.pl

Od 8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku oraz w weekendy zjazdowe (za wyjątkiem poniedziałków przypadajacych po zjeździe, wówczas sekretariat jest nieczynny) Zapraszamy na naszego FACEBOOKA TWOJA-SZKOŁA OLKUSZ

Zjazd 17,18. listopad- PLAN
2018-11-14 16:04:33
Plan najbliższych zajęć !
17.11(sobota)
KLASA I 8:15
Historia x 4
KLASA II 8:15
KLASA III 8:15
Technik Administracji - WOLNE
18.11 (niedziela)
KLASA I 8:15
KLASA II 8:15
KLASA III 8:15
Technik Administracji 8:15
P.biurowa x 6
Bardzo proszę słuchaczy ze szkoły policealnej, jeśli mają myszkę do komputera na usb, aby zabrali na zajęcia.
Przypominam o frekwencji, więc obecność obowiązkowa !

UWAGA ZMIANA !!!!! 2018-10-26 17:27:04
ZAJĘCIA 27-28.10.2018 2018-10-25 16:05:10

• Agnieszka
Zajęcia edukacyjne w Liceum prowadzone są przez najlepszych specjalistów, nastawionych na indywidualne potrzeby naszych Słuchaczy.

Nabór prowadzony jest dla Słuchaczy po szkole podstawowej, zawodowej i gimnazjum.

Szkoła położona jest blisko centrum w Gimnazjum nr 2 w Olkuszu na osiedlu Młodych. Dojechać można do nas zarówno busikami, jak i autobusami z całego powiatu olkuskiego i nie tylko.

POSIADAMY: Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Słuchaczy po szkole podstawowej i gimnazjum oraz szkole zawodowej. DLACZEGO JESTEŚMY NIEZASTĄPIENI? Nasza kadra nauczycielska jest kompetentna, miła, posiada duże doświadczenie zawodowe. Dla każdego Słuchacza znajduje czas, zawsze służy pomocą. Nauka w naszej Szkole jest bezpłatna! Wszystkie egzaminy też są bezpłatne! Nasz program nauczania dostosowany jest do potrzeb Słuchacza, a co za tym idzie do perfekcyjnego przygotowania do egzaminy maturalnego. Zajęcia odbywają się zaocznie Sobota i Niedziela, maksymalnie do godz. 16.00, co zapewnia oszczędność czasu oraz możliwość podjęcia pracy przez naszych Słuchaczy. Słuchacze w semestrze przygotowują prace kontrolne z każdego przedmiotu. Na koniec każdego semestru przystępują do pisemnych i ustnych egzaminów semestralnych z każdego nauczanego przedmiotu. W szkole panuje miła, koleżeńska atmosfera. Nasi Słuchacze chętnie zawierają nowe znajomości, pomagają sobie wzajemnie i dzielą się zdobytą wiedzą. Twoja - Szkoła jest ogólnopolską siecią szkół dla dorosłych. Posiadamy: - 19 lat doświadczenia - ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski - ponad 15 tyś aktualnie uczących się - ponad 18 tyś absolwentów - 68 oddziałów Serdecznie Państwa Zapraszamy!