Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Twoja Szkoła

Polski Ruch Społeczno-Humanitarny Stowarzyszenie
Tel.: 25 631-01-43
Email: siedlce@twoja-szkola.pl

Od poniedziałku do piątku 08:00 - 15:00. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

PLAN LEKCJI 2018
2018-02-06 11:15:18
INFORMUJEMY ZE NA STRONIE ZOSTAŁ ZAMIESZCZONY NOWY PLAN NA SEMESTR WIOSENNY .

TWOJA SZKOŁA TWOJA SZKOŁA
zAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z KURSU PRZEDMATURALNEGO
50 H LEKCYJNYCH ZAPISY DO 17 LUTEGO

• Zyta Konert
  • Kinga Strzyżewska,
Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele to wyrozumiali pedagodzy, którzy potrafią motywować uczniów do pracy.

W naszej szkole mamy wielu zadowolonych słuchaczy, krórzy cenią sobie nauke w miłej i symapatycznej atmosferze! Zapraszamy do nauki w naszej szkole!!!

Sekretariat Szkoły znajduje się w samym centrum miasta, dojazd do naszej szkoły jest bardzo prosty! Mieścimy się w budynku Polskiego Ruchu Społeczno-Humanitarnego Stowarzyszenie w Siedlcach przy ulicy Szkolnej 33. Dojedziesz do nas bezpośrednio autobusem linii nr 4,12, 27, 43, 33,18.

Rozpoczął się juz nabór na nowy rok szkolny 2017/2018!! Cała nauka za darmo!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!