Brzeg

• Angelika Kubala
  • Angelika Kubala
  • Angelika Jarosz
Kadra pedagogiczno - dydaktyczna najlepsza z najlepszych- miła, sympatyczna, przyjazna dla słuchacza. W naszej szkole troszczymy się nie tylko o rozwój naszych słuchaczy ale także zwracamy szczególną uwagę na klimat panujący w naszej placówce. Zarówno pracownicy administracyjni jak i wykwalifikowani, starannie dobrani pedagodzy służą swoją pomocą i wiedzą.

ROZPOCZYNAMY NABÓR ZIMOWY NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022. ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY LUB ON-LINE. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, KTÓRZY CHCĄ UKOŃCZYĆ SZKOŁĘ ŚREDNIĄ W MIŁEJ I SPOKOJNEJ ATMOSFERZE.

Szkoła w Brzegu mieści się w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzegu przy ul. Chrobrego 13 piętro II, pokój nr 33 - sekretariat. Wejście do szkoły od ulicy Chrobrego oraz od ul. Piastowskiej od podwórka. Bardzo blisko centrum miasta, nieopodal marketu Carrefour, naprzeciwko sklepu Plus Gsm oraz Banku Spółdzielczego.

SEKRETARIAT ZNAJDUJE SIĘ NA II PIĘTRZE SZKOŁY POKÓJ NR 33