Stalowa Wola

Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola
Tel.: 15 842-31-57
Email: stalowawola@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku.

Planowane terminy zjazdów
2014-11-20 10:17:46

WAŻNE!!!
Informujemy, iż w naszej szkole trwa nabór na kierunek- TECHNIK ADMINISTRACJI !!!
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły!!!

Przypominamy wszystkim słuchaczom o obowiązku frekwencji 50% na zajęciach w każdym miesiącu.

Informujemy, iż przez okres wakacji w miesiącach lipiec i sierpień 2015r.Sekretariat Szkoły będzie czynny w godz. od 8.00 do 14.00.

• Szymczuk Agnieszka
  • mgr Renata Drozd
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych”Twoja-Szkoła” to szkoła ze świetnie wyszkoloną kadrą, która dysponuje ogromną wiedzą potrafiącą uczyć i motywować osoby dorosłe, które mają długą przerwę w nauce!Nasza kadra pedagogiczna to nowoczesny, dynamiczny, prężny, zgrany zespół nauczycieli dyplomowanych, mianowanych oraz Egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy podchodzą do słuchacza indywidualnie, są wyrozumiali i zawsze służą pomocą.

Nasz odział funkcjonuje od 2009 roku. Obecnie w naszej szkole kształci się ponad 300 słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Zespołu Szkół nr 3, gdzie również znajduje się Gimnazjum nr 5. Komunikacja miejska ZMKS Stalowa Wola: przystanek docelowy znajduje się na UL. Aleja Jana Pawła II - Górka – wszystkie linie w tym kierunku: 1,2,3,4,9,11.