Stalowa Wola

Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola
Tel.: 15 842-31-57
Email: stalowawola@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku.

2013-10-25 13:55:17
Słuchacze klas: 1B, 2B, 2C
TERMIN ODDAWANIA PRAC KONTROLNYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 9.05.2014
MATURZYŚCI
Wszystkie złożone bibliografie zostały sprawdzone. Wszelkie informacje, co do uwag dostępne są w sekretariacie szkoły. Ostateczny termin złożenia bibliografii upływa 7 kwietnia 2014 r. Brak bibliografii skutkuje niedopuszczeniem do ustnego egzaminu maturalnego.
Harmonogram zjazdów - czerwiec 2014
07-08.06, 14.06-15.06.
UWAGA MATURZYŚCI!
Wszyscy słuchacze klas III, którzy złożyli deklarację maturalną a którzy chcą zrezygnować z przystąpienia do egzaminu maturalnego - proszeni są o pilny kontakt z sekretariatem !!!

• Szymczuk Agnieszka
  • Katarzyna Burek, Jolanta Klimek
uczymy nie straszymy
doc WOS/praca kontrolna/1B
doc WOS/praca kontrolna/2B
doc J.polski/praca kontrolna - 1B
doc Geografia/praca kontrolna/1B
doc Historia/praca kontrolna/1B

TEMATY Z ZAJĘĆ
doc tematyka zajęć 12-13.04.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych”Twoja-Szkoła” to szkoła ze świetnie wyszkoloną kadrą, która dysponuje ogromną wiedzą potrafiącą uczyć i motywować osoby dorosłe, które mają długą przerwę w nauce!Nasza kadra pedagogiczna to nowoczesny, dynamiczny, prężny, zgrany zespół nauczycieli dyplomowanych, mianowanych oraz Egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy podchodzą do słuchacza indywidualnie, są wyrozumiali i zawsze służą pomocą.

Nasz odział funkcjonuje od 2009 roku. Obecnie w naszej szkole kształci się ponad 300 słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Zespołu Szkół nr 3, gdzie również znajduje się Gimnazjum nr 5. Komunikacja miejska ZMKS Stalowa Wola: przystanek docelowy znajduje się na UL. Aleja Jana Pawła II - Górka – wszystkie linie w tym kierunku: 1,2,3,4,9,11.