Stalowa Wola

Poniatowskiego 55

• Szymczuk Agnieszka
  • Renata Drozd
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych”Twoja-Szkoła” to szkoła ze świetnie wyszkoloną kadrą, która dysponuje ogromną wiedzą potrafiącą uczyć i motywować osoby dorosłe, które mają długą przerwę w nauce!Nasza kadra pedagogiczna to nowoczesny, dynamiczny, prężny, zgrany zespół nauczycieli dyplomowanych, mianowanych oraz Egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy podchodzą do słuchacza indywidualnie, są wyrozumiali i zawsze służą pomocą.

Nasz odział funkcjonuje od 2009 roku. Obecnie w naszej szkole kształci się ponad 300 słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Zespołu Szkół nr 3, gdzie również znajduje się Gimnazjum nr 5. Komunikacja miejska ZMKS Stalowa Wola: przystanek docelowy znajduje się na UL. Aleja Jana Pawła II - Górka – wszystkie linie w tym kierunku: 1,2,3,4,9,11.