Łomża

Email: lomza@twoja-szkola.pl

Zmiana Lokalizacji szkoły!!!
2016-10-18 09:01:24
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i z myślą o Państwa komforcie postanowiliśmy zmienić lokalizację naszej szkoły. Sekretariat oraz sale, w których odbywają się zajęcia znajdują się w nowej lokalizacji;
Łomża, ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 30 (siedziba Szkoły Językowej ALMA MATER; budynek sklepu MILA), obok Parku Wodnego, Parku Papieskiego.

Do zobaczenia!
Przypominamy o obowiązku frekwencji na zajęciach!
Rekrutacja 2016/2017 2016-08-01 10:14:46
Oferta 2016/2017 2016-06-10 12:52:27
Harmonogram Matura 2016 2016-05-30 13:13:00

• Zyta Konert
  • Marta Kuliś
Zapraszamy osoby, które chcą na lekcjach mieć pomocną i życzliwą kadrę pedagogiczną, zwłaszcza, te które mają długą przerwę w nauce i pragną w miłej, bezstresowej atmosferze uczestniczyć w rzetelnie prowadzonych zajęciach przygotowujących do uzyskania średniego wykształcenia, jak również do egzaminu maturalnego (mamy najlepszą zdawalność matury w porównaniu do pozostałych szkół dla dorosłych w Łomży!) oraz do zawodu uzyskując tytuł technika. Mamy już absolwentów, którzy podjęli studia dzienne lub zdobyli pracę!

Oddział w Łomży istnieje już od 2007 roku. Przez ten okres szczęśliwie uzyskało średnie wykształcenie około 1000 osób. Stanowi to 90% słuchaczy, którzy rozpoczęli u Nas naukę z czego niemalże połowa zdała maturę. Od roku 2009 kształcimy naszych słuchaczy także w zawodach; m. in. technik administracji, informatyk, opiekun medyczny, bhp. Absolwenci, którzy zdobyli w naszej szkole zawód doskonale odnajdują się na rynku pracy. Jesteśmy godni polecenia, czego dowodem jest wciąż wzrastający nabór na kolejne lata Naszej działalności, poszerzanie oferty kształcenia w naszej szkole, tym bardziej, że oferujemy naukę za darmo.

Sekretariat znajduje się w budynku Szkoły Językowej ALMA MATER, sklep MILA w Łomży. Tu również odbywają się zajęcia. Obiekt położony ok. 600 m. od dworca PKS, obok znajdują się: Park Wodny, Park Papieski, Galeria Veneda. Do dyspozycji duży parking.

Sekretariat jest czynny przez cały rok włącznie z wakacjami! od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 oraz podczas zjazdów w weekendy.