Łomża

Email: lomza@twoja-szkola.pl

Rekrutacja 2017/2018
2017-03-21 08:15:00
Zapisy do szkoły na rok szkolny 2017/2018 już rozpoczęte! Oferujemy naukę w Liceum Ogólnokształcącym - rozpoczynając naukę w tym roku masz szansę skończyć LO po szkole zawodowej w 2 lata, a po szkole podstawowej lub gimnazjum w 3 lata. Od roku 2019 w związku ze zmianą przepisów o prawie oświatowym będą obowiązywały 4-letnie licea! Zapisz się już dziś! Wymarzone wykształcenie jest w zasięgu ręki! Zapraszamy!!!
Absolwentom LO oferujemy naukę w Szkole Policealnej na kierunkach: technik administracji, technik rachunkowości, technik informatyk i iechnik BHP
U nas znajdziesz najlepszy klimat w mieście! Przyjdź a przekonasz się SAM!

Zapraszamy do sekretariatu na Ks. Kard. Wyszyńskiego 30 w Łomży.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 oraz w weekendy podczas zjazdów!

Zmiana Lokalizacji szkoły!!! 2016-10-18 09:01:24

• Zyta Konert
  • Marta Kuliś
Zapraszamy osoby, które chcą na lekcjach mieć pomocną i życzliwą kadrę pedagogiczną, zwłaszcza, te które mają długą przerwę w nauce i pragną w miłej, bezstresowej atmosferze uczestniczyć w rzetelnie prowadzonych zajęciach przygotowujących do uzyskania średniego wykształcenia, jak również do egzaminu maturalnego (mamy najlepszą zdawalność matury w porównaniu do pozostałych szkół dla dorosłych w Łomży!) oraz do zawodu uzyskując tytuł technika. Mamy już absolwentów, którzy podjęli studia dzienne lub zdobyli pracę!

Oddział w Łomży istnieje już od 2007 roku. Przez ten okres szczęśliwie uzyskało średnie wykształcenie około 1000 osób. Stanowi to 90% słuchaczy, którzy rozpoczęli u Nas naukę z czego niemalże połowa zdała maturę. Od roku 2009 kształcimy naszych słuchaczy także w zawodach; m. in. technik administracji, informatyk, opiekun medyczny, bhp. Absolwenci, którzy zdobyli w naszej szkole zawód doskonale odnajdują się na rynku pracy. Jesteśmy godni polecenia, czego dowodem jest wciąż wzrastający nabór na kolejne lata Naszej działalności, poszerzanie oferty kształcenia w naszej szkole, tym bardziej, że oferujemy naukę za darmo.

Sekretariat znajduje się w budynku Szkoły Językowej ALMA MATER, sklep MILA w Łomży. Tu również odbywają się zajęcia. Obiekt położony ok. 600 m. od dworca PKS, obok znajdują się: Park Wodny, Park Papieski, Galeria Veneda. Do dyspozycji duży parking.

Sekretariat jest czynny przez cały rok włącznie z wakacjami! od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 oraz podczas zjazdów w weekendy.