Łomża

Harmonogram Matura 2016
2016-02-08 10:31:38

HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO W TERMINIE GŁÓWNYM maj 2016

Złożenie deklaracji wstępnej; obowiązkowo wszyscy uczniowie klasy III LO- do 30 września 2015 r.

Obowiązkowy maturalny egzamin próbny w terminach zaliczeń semestralnych!

Złożenie deklaracji ostatecznej -  do 7 lutego 2016 r.

Obowiązkowe szkolenie dla klasy III LO – 16 kwietnia 2016 r.

Wszyscy zdający powinni się stawić co najmniej 30 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu z aktualnym dowodem tożsamości!

Część Pisemna Egzaminu Maturalnego

Godz. 9.00

Godz. 14.00

Język polski - pp⃰

Język polski - pr

Język angielski - pp

Język angielski - pr

Matematyka - pp

7, 8 sobota, niedziela

Wiedza o społeczeństwie - pr

Biologia - pr

Język niemiecki -pp

Geografia - pr

14, 15 sobota, niedziela

Historia - pr

Język rosyjski - pp

⃰pp –poziom podstawowy; pr –poziom rozszerzony

Harmonogram egzaminu maturalnego w części ustnej zostanie podany przez dyrektora szkoły w marcu 2016 r.

Wyniki matury części pisemnej – 5 lipca 2016 r.

Terminy EGZAMIN ZAWODOWY. 2014-10-23 11:27:50
!!! POLUB NAS NA FACEBOOKu !!! 2013-06-11 14:23:08

• Zyta Konert
  • Marta Kuliś
Zapraszamy osoby, które chcą na lekcjach mieć pomocną i życzliwą kadrę pedagogiczną, zwłaszcza, te które mają długą przerwę w nauce i pragną w miłej, bezstresowej atmosferze uczestniczyć w rzetelnie prowadzonych zajęciach przygotowujących do uzyskania średniego wykształcenia, jak również do egzaminu maturalnego (mamy najlepszą zdawalność matury w porównaniu do pozostałych szkół dla dorosłych w Łomży!) oraz do zawodu uzyskując tytuł technika. Mamy już absolwentów, którzy podjęli studia dzienne lub zdobyli pracę!

Oddział w Łomży istnieje już od 2007 roku. Przez ten okres szczęśliwie uzyskało średnie wykształcenie około 700 osób. Stanowi to 90% słuchaczy, którzy rozpoczęli u Nas naukę z czego niemalże połowa zdała maturę. Od roku 2009 kształcimy naszych słuchaczy także w zawodach; m. in. technik administracji, informatyk, opiekun medyczny. Absolwenci, którzy zdobyli w naszej szkole zawód doskonale odnajdują się na rynku pracy. Jesteśmy godni polecenia, czego dowodem jest wciąż wzrastający nabór na kolejne lata Naszej działalności, poszerzanie oferty kształcenia w naszej szkole, tym bardziej, że oferujemy naukę za darmo.

Sekretariat znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży, na parterze. Tu również odbywają się zajęcia. Dojazd od centrum ulicą Wojska Polskiego - skręt w lewo w ul. Polną, kursują również linie MPK nr 2 i 13. Szkoła dysponuje dużym bezpłatnym parkingiem.

Sekretariat znajduje się na parterze. Czynny przez cały rok włącznie z wakacjami! od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 oraz podczas zjazdów w weekendy.