Face Upward - Widget

Łomża

Ks. Kard. Wyszyńskiego 30
Budynek szkoły
Szkoła mieści się w budynku:
Szkoła Językowa ALMA MATER, sklep MILA
Tel.: 86 216-29-37
Email: lomza@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
8:00 - 15:00; w poniedziałek po zjeździe biuro NIECZYNNE

Nasze kierunki: Uwaga!
Jeśli oferta nie spełnia Twoich oczekiwań
możesz zgłosić wniosek o utworzenie nowego kierunku w sekretariacie Twojej Szkoły!

OGŁOSZENIA
HAPPY; TWOJA-SZKOŁA ŁOMŻA
2017-10-17 11:41:32

Dzięki pomysłowi i zaangażowaniu Pani dyrektor Zyty Konert oraz udziału uczniów Twojej – Szkoły w Łomży, w 2014roku powstał film HAPPY TWOJA-SZKOŁA ŁOMŻA

W rolach głównych wystąpili, w kolejności: Katarzyna Szerszniew, Antoni Przyborowski, Aleksandra Winko, Marcin Kossakowski, Robert Lesicki, Ewelina Wykowska, Krzysztof Glinojecki, Artur Bogusz, Justyna Rafałowska, Fabian Fidura, Andrzej Wądołowski, Adam Wałkuski, Paulina Wnęta, Artur Boroń, Izabela Dzieniszewska, Piotr Radziwonowski, Elżbieta Wiśniewska, Pani Anna Borowska, Ewelina Kossakowska, Emilia Rafałowska, Kevin Parfieniuk, Ewelina Witkowska, Izabela Makowska

 

https://youtu.be/sUaXD-ZdXtk

Technik ADMINISTRACJI 2017-10-10 10:54:55
O nas! 2017-03-21 08:15:00

PLAN LEKCJI

Dyrektor Generalny:
  • Angelika Cysewska-Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Zyta Konert
Sekretarki:
  • Marta Kuliś
Kadra
Zapraszamy osoby, które chcą na lekcjach mieć pomocną i życzliwą kadrę pedagogiczną, zwłaszcza, te które mają długą przerwę w nauce i pragną w miłej, bezstresowej atmosferze uczestniczyć w rzetelnie prowadzonych zajęciach przygotowujących do uzyskania średniego wykształcenia, jak również do egzaminu maturalnego (mamy najlepszą zdawalność matury w porównaniu do pozostałych szkół dla dorosłych w Łomży!) oraz do zawodu uzyskując tytuł technika. Mamy już absolwentów, którzy podjęli studia dzienne oraz zdobyli pracę!

Nabór
Oddział w Łomży istnieje już od 2007 roku. Przez ten okres szczęśliwie uzyskało średnie wykształcenie ponad 1000 osób.Ci, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego uzyskali świadectwo dojrzałości dające możliwość kontynuowania nauki na studiach. Od roku 2009 kształcimy naszych słuchaczy także w zawodach; m. in. technik administracji, informatyk, rachunkowości, bhp. Absolwenci, którzy zdobyli w naszej szkole zawód doskonale odnajdują się na rynku pracy. Jesteśmy godni polecenia, czego dowodem jest wciąż wzrastający nabór na kolejne lata Naszej działalności, poszerzanie oferty kształcenia w naszej szkole, tym bardziej, że oferujemy naukę za darmo.

Lokalizacja
Sekretariat znajduje się w budynku Szkoły Językowej ALMA MATER, sklep MILA w Łomży. Tu również odbywają się zajęcia. Obiekt położony jest w centrum miasta; ok. 600 m. od dworca PKS, obok znajdują się: Park Wodny, Park Papieski, Galeria Veneda. Do dyspozycji duży parking.

Dodatkowe informacje
Sekretariat jest czynny przez cały rok włącznie z wakacjami! od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 (również przez całe wakacje!) oraz podczas zjazdów w weekendy. W PONIEDZIAŁEK PO ZJEŹDZIE BIURO NIECZYNNE.

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 - Twoja Szkoła