Łomża

od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.0 oraz podczas zjazdów

UWAGA !!!
2014-04-10 10:51:44

Na najbliższym zjeździe (12-13 kwietnia) mamy szczególny powód do radości - klasy IIIG i IIIGUA staną się absolwentami "Twojej-Szkoły" i w związku z tym będziemy nagrywać profesjonalny okolicznościowy teledysk (Happy - Pharrella Williamsa) z Waszym udziałem!

Przybywajcie tanecznym krokiem !!!!
Najlepszych tancerzy nagrodzimy :)

Terminy MATURA maj 2014 2014-02-27 09:25:59

Zapraszamy osoby, które chcą na lekcjach mieć pomocną i życzliwą kadrę pedagogiczną, zwłaszcza, te które mają długą przerwę w nauce i pragną w miłej, bezstresowej atmosferze uczestniczyć w rzetelnie prowadzonych zajęciach przygotowujących do uzyskania średniego wykształcenia, jak również do egzaminu maturalnego (w 2011 roku mieliśmy najlepszą zdawalność matury w porównaniu do pozostałych szkół dla dorosłych w Łomży!) oraz do zawodu uzyskując tytuł technika. Mamy już absolwentów, którzy podjęli studia dzienne!

Oddział w Łomży istnieje już od 2007 roku. Przez ten okres szczęśliwie uzyskało średnie wykształcenie około 400 osób. Stanowi to 90% słuchaczy, którzy rozpoczęli u Nas naukę z czego niemalże połowa zdała maturę. Od roku 2009 kształcimy naszych słuchaczy także w zawodach; m. in. technik administracji. Jesteśmy godni polecenia, czego dowodem jest wciąż wzrastający nabór na kolejne lata Naszej działalności, tym bardziej, że oferujemy naukę za darmo.

Sekretariat znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży, na parterze. Tu również odbywają się zajęcia. Dojazd od centrum ulicą Wojska Polskiego - skręt w lewo w ul. Polną, kursują również linie MPK nr 2 i 13. Szkoła dysponuje dużym parkingiem.

Sekretariat znajduje się na parterze. Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 oraz podczas zjazdów w weekendy.