Łomża

Email: lomza@twoja-szkola.pl

Rozdanie świadectw
2017-05-17 08:39:44
Dnia 10 czerwca 2017 r. (sobota) o godz. 11.00 odbędzie sie uroczyste rozdanie świadectw. Zapraszamy wszystkich absolwentów LO i PSP!
Rekrutacja 2017/2018 2017-03-21 08:15:00

• Zyta Konert
  • Marta Kuliś
Zapraszamy osoby, które chcą na lekcjach mieć pomocną i życzliwą kadrę pedagogiczną, zwłaszcza, te które mają długą przerwę w nauce i pragną w miłej, bezstresowej atmosferze uczestniczyć w rzetelnie prowadzonych zajęciach przygotowujących do uzyskania średniego wykształcenia, jak również do egzaminu maturalnego (mamy najlepszą zdawalność matury w porównaniu do pozostałych szkół dla dorosłych w Łomży!) oraz do zawodu uzyskując tytuł technika. Mamy już absolwentów, którzy podjęli studia dzienne lub zdobyli pracę!

Oddział w Łomży istnieje już od 2007 roku. Przez ten okres szczęśliwie uzyskało średnie wykształcenie około 1000 osób. Stanowi to 90% słuchaczy, którzy rozpoczęli u Nas naukę z czego niemalże połowa zdała maturę. Od roku 2009 kształcimy naszych słuchaczy także w zawodach; m. in. technik administracji, informatyk, rachunkowości, bhp. Absolwenci, którzy zdobyli w naszej szkole zawód doskonale odnajdują się na rynku pracy. Jesteśmy godni polecenia, czego dowodem jest wciąż wzrastający nabór na kolejne lata Naszej działalności, poszerzanie oferty kształcenia w naszej szkole, tym bardziej, że oferujemy naukę za darmo.

Sekretariat znajduje się w budynku Szkoły Językowej ALMA MATER, sklep MILA w Łomży. Tu również odbywają się zajęcia. Obiekt położony ok. 600 m. od dworca PKS, obok znajdują się: Park Wodny, Park Papieski, Galeria Veneda. Do dyspozycji duży parking.

Sekretariat jest czynny przez cały rok włącznie z wakacjami! od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 oraz podczas zjazdów w weekendy.