Łomża

Email: lomza@twoja-szkola.pl

Rekrutacja 2016/2017
2016-08-01 10:14:46

Zapisy do szkoły trwają !!! U nas znajdziesz najlepszy klimat w mieście! Przyjdź a przekonasz się SAM!
Zapraszamy do sekretariatu na Polnej 40A w Łomży.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 przez całe wakacje!!!

Oferta 2016/2017 2016-06-10 12:52:27
Harmonogram Matura 2016 2016-05-30 13:13:00

• Zyta Konert
  • Marta Kuliś
Zapraszamy osoby, które chcą na lekcjach mieć pomocną i życzliwą kadrę pedagogiczną, zwłaszcza, te które mają długą przerwę w nauce i pragną w miłej, bezstresowej atmosferze uczestniczyć w rzetelnie prowadzonych zajęciach przygotowujących do uzyskania średniego wykształcenia, jak również do egzaminu maturalnego (mamy najlepszą zdawalność matury w porównaniu do pozostałych szkół dla dorosłych w Łomży!) oraz do zawodu uzyskując tytuł technika. Mamy już absolwentów, którzy podjęli studia dzienne lub zdobyli pracę!

Oddział w Łomży istnieje już od 2007 roku. Przez ten okres szczęśliwie uzyskało średnie wykształcenie około 800 osób. Stanowi to 90% słuchaczy, którzy rozpoczęli u Nas naukę z czego niemalże połowa zdała maturę. Od roku 2009 kształcimy naszych słuchaczy także w zawodach; m. in. technik administracji, informatyk, opiekun medyczny, bhp. Absolwenci, którzy zdobyli w naszej szkole zawód doskonale odnajdują się na rynku pracy. Jesteśmy godni polecenia, czego dowodem jest wciąż wzrastający nabór na kolejne lata Naszej działalności, poszerzanie oferty kształcenia w naszej szkole, tym bardziej, że oferujemy naukę za darmo.

Sekretariat znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży, na parterze. Tu również odbywają się zajęcia. Dojazd od centrum ulicą Wojska Polskiego - skręt w lewo w ul. Polną, kursują również linie MPK nr 2 i 13. Szkoła dysponuje dużym bezpłatnym parkingiem.

Sekretariat znajduje się na parterze. Czynny przez cały rok włącznie z wakacjami! od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 oraz podczas zjazdów w weekendy.