Gdańsk

Skarpowa 3
Szkoła Podstawowa nr 58 ( I piętro)
Tel.: 58 302-01-81
Email: gdansk@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00 (poniedziałek - piątek). W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

UWAGA :-)
2014-11-19 10:30:01

Nastąpiła zmiana harmonogramu oraz planu.
Zapraszamy na pocztę uczniowska.

Pizzeria Królwska & Restaurant
wejdźcie szybciutko w zakładkę promocje! www.krolewska.com.pl
9% zniżki na kurs prawa jazdy!
..a jesli ktoś bedzie chciał to i na motor załatwimy zniżkę :-) www.osk-express.com

• Beata Wilczek
  • Beata Szramowska
Oddział w Gdańsku jest przyjazny uczniom cenimy sobie profesjonalizm. Nauczyciele to osoby bardzo rzetelne, o wysokich kwalifikacjach i z wieloletnim stażem zawodowym. Cenią sobie dobry kontakt z drugim człowiekiem. Kadrę pedagogiczną Pani Dyrektor zawsze dobiera bardzo skrupulatnie. Nasi absolwenci w większości zostają w Szkole Policealnej, świadczy to o tym, iż rzeczywiście jest im z nami po prostu dobrze :-)

Nabór odbywa się cały rok.

Znajdujemy się w budynku Szkoły Podstawowej nr 58 (I piętro) na ulicy Skarpowej 3. Jest to ulica równoległa do ulicy Zakopiańskiej. Nasza szkoła mieści się 2 minuty pieszo od przystanku tramwajowego Paska. Można do nas dojechać komunikacją miejską: -tramwajem nr 10 i 12 (przystanek Paska) -autobusem nr 157, 167, 367, 525, 142, 183

Zapraszamy serdecznie!