Starogard Gdański

Wybickiego 17, 83-200 Starogard Gdański
Tel.: 58 582-90-89
Email: starogardgdanski@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

2014-06-18 10:36:39
Drodzy słuchacze!!!
Informujemy, iż w dniach 18-22 czerwiec 2014 r. sekretariat będzie nieczynny!!!

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy wszystkim udanego długiego wekendu :-)

AVON AVON
Dla każdego nowego słuchacza 5% zniżki na produkty AVON. Katalog dostępny w sekretariacie.

Zapraszamy!!!
Spa dla psa

Przyjdź i zapisz się do nas, a otrzymasz 5 % zniżki
na usługi SPA dla twojego pupila. Kupony można odbierać
w sekretariacie szkoły.

Więcej informacji: http://tablica.pl/oferta/strzyzenie-psow-spa-dla-psa-ID10h1b.html

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o przyjazną i fajną atmosferę na zajeciach. Czy masz 18 czy 50 lat na pewno sobie poradzisz. Profesjonalna i życzliwa karda do kazdego podchodzi indywidualnie. Mamy absolwentów od 2011r.

Obecnie w szkole kształci się prawie 200 osób. U nas nie ma limitu miejsc ani granicy wiekowej, więc każdy może zostać naszym uczniem. U nas znajdą miejsce absolwenci szkół podstawowych, gimnazjalnych i zasadniczych.

Szkoła znajduje sie w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 na pierwszym piętrze. Niedaleko dworca PKS i PKP. Autobusy miejskie przystanek przy PKP linie: 12,14,15,27 przystanek przy ul. Gdańskiej linia 19.

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, GOPS, itp.). Jak w każdym liceum nauka kończy się egzaminem maturalnym, a świadectwa dojrzałości honorowane są przez wszystkie uczelnie wyższe.