Starogard Gdański

Pomorska Szkoła Wyższa
Tel.: 58 582-90-89
Email: starogardgdanski@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

• BRAK OGŁOSZEŃ

AVON AVON
Dla każdego nowego słuchacza 5% zniżki na produkty AVON. Katalog dostępny w sekretariacie.

Zapraszamy!!!
Spa dla psa

Przyjdź i zapisz się do nas, a otrzymasz 5 % zniżki
na usługi SPA dla twojego pupila. Kupony można odbierać
w sekretariacie szkoły.

Więcej informacji: http://tablica.pl/oferta/strzyzenie-psow-spa-dla-psa-ID10h1b.html

• Łukasz Muszarski
  • Kasia, Gosia
Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o przyjazną i fajną atmosferę na zajeciach. Czy masz 18 czy 50 lat na pewno sobie poradzisz. Profesjonalna i życzliwa karda do kazdego podchodzi indywidualnie. Mamy absolwentów od 2011r.

Obecnie w szkole kształci się prawie 200 osób. U nas nie ma limitu miejsc ani granicy wiekowej, więc każdy może zostać naszym uczniem. U nas znajdą miejsce absolwenci szkół podstawowych, gimnazjalnych i zasadniczych.

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, GOPS, itp.). Jak w każdym liceum nauka kończy się egzaminem maturalnym, a świadectwa dojrzałości honorowane są przez wszystkie uczelnie wyższe.