Face Upward - Widget

Bytom

Józefczaka 39
Budynek szkoły

PLAN LEKCJI

PLIKI DO POBRANIA

Dyrektor Generalny LO:
  • Tomasz Kubala
Dyrektor Generalny PSP:
  • Angelika Cysewska-Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Kaczmarek Beata
Sekretarki:
  • Agnieszka
Kadra
Nauczyciele prowadzący zajęcia dla słuchaczy to doświadczeni pedagodzy, rozumiejący problemy osób, które podjęły naukę po dłuższej przerwie lub musiały poprzednią szkołę zmienić. Wyrozumiali, życzliwi nauczyciele wspierają słuchaczy w nauce i motywują do pracy.

Nabór
Szkoła kieruje swoją ofertę edukacyjną dla ludzi po 18 roku życia, którzy z różnych przyczyn nie mogli ukończyć nauki w szkołach dziennych i chcą bezpłatnie uzyskać wykształcenie. Słuchaczami szkoły są ludzie aktywni zawodowo, obarczeni obowiązkami rodzinnymi, dla których stworzono dogodne warunki zdobycia średniego wykształcenia. Słuchaczami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy wybrali tę szkołę aby zrealizować własne ambicje oraz sprostać wymaganiom narzuconym przez rynek pracy.

Lokalizacja
Oddział nasz położony jest w centrum Bytomia w Technikum nr 4 sekretariat mieści się na parterze po lewej stronie.


Dodatkowe informacje
Niewątpliwym atutem szkoły jest to , że zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym, tj. w soboty i niedziele co dwa tygodnie. Podstawową zaletą kształcenia w systemie zaocznym jest możliwość pogodzenia obowiązków słuchacza z obowiązkami pracownika i rodzica. Zajęcia edukacyjne odbywają się zaledwie w dwa weekendy w ciągu miesiąca. Program nauczania gwarantuje zdobycie wiedzy i przygotowuje do egzaminu maturalnego lub egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 - Twoja Szkoła