Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Bytom

Józefczaka 39
Technikum nr 4 ( Bytomski elektronik)
Tel.: 32 280-40-53
Email: bytom@twoja-szkola.pl

Od poniedziałku do piątku 8:00 - 15:00 i w trakcie zajęć

STUDIA PODYPLOMOWE

Praca dla nauczyciela języka angielskiego
2018-02-09 11:27:31
Prywatne LO dla Dorosłych 'Twoja-Szkoła" w Bytomiu zatrudni nauczyciela języka angielskiego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel 32 2804053 lub e-mail bytom@twoja-szkola.pl
Facebook 2013-08-07 08:29:56

Dyrektor Generalny LO:
Dyrektor Generalny PSP:
  • Kaczmarek Beata
  • Mirela
Nauczyciele prowadzący zajęcia dla słuchaczy to doświadczeni pedagodzy, rozumiejący problemy osób, które podjęły naukę po dłuższej przerwie lub musiały poprzednią szkołę zmienić. Wyrozumiali, życzliwi nauczyciele wspierają słuchaczy w nauce i motywują do pracy.

Szkoła kieruje swoją ofertę edukacyjną dla ludzi po 18 roku życia, którzy z różnych przyczyn nie mogli ukończyć nauki w szkołach dziennych i chcą bezpłatnie uzyskać wykształcenie. Słuchaczami szkoły są ludzie aktywni zawodowo, obarczeni obowiązkami rodzinnymi, dla których stworzono dogodne warunki zdobycia średniego wykształcenia. Słuchaczami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy wybrali tę szkołę aby zrealizować własne ambicje oraz sprostać wymaganiom narzuconym przez rynek pracy.

Oddział nasz położony jest w centrum Bytomia w Technikum nr 4 sekretariat mieści się na parterze po prawej stronie.

Niewątpliwym atutem szkoły jest to , że zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym, tj. w soboty i niedziele co dwa tygodnie. Podstawową zaletą kształcenia w systemie zaocznym jest możliwość pogodzenia obowiązków słuchacza z obowiązkami pracownika i rodzica. Zajęcia edukacyjne odbywają się zaledwie w dwa weekendy w ciągu miesiąca. Program nauczania gwarantuje zdobycie wiedzy i przygotowuje do egzaminu maturalnego lub egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.