Bytom

Józefczaka 39
Budynek szkoły
Szkoła mieści się w budynku:
Technikum nr 4 ( Bytomski elektronik)
Tel.: 32 307-02-92
Email: bytom@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
Od poniedziałku do piątku 8:00 - 15:00 i w trakcie zajęć

STUDIA PODYPLOMOWE
Nasze kierunki: Uwaga!
Jeśli oferta nie spełnia Twoich oczekiwań
możesz zgłosić wniosek o utworzenie nowego kierunku w sekretariacie Twojej Szkoły!

OGŁOSZENIA
Praca dla nauczyciela języka angielskiego
2018-02-09 11:27:31
Prywatne LO dla Dorosłych 'Twoja-Szkoła" w Bytomiu zatrudni nauczyciela języka angielskiego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel 32 2804053 lub e-mail bytom@twoja-szkola.pl
Facebook 2013-08-07 08:29:56

PLIKI DO POBRANIA

Dyrektor Generalny LO:
  • Tomasz Kubala
Dyrektor Generalny PSP:
  • Angelika Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Angelika Kubala
Sekretarki:
  • Mirela
Kadra
Nauczyciele prowadzący zajęcia dla słuchaczy to doświadczeni pedagodzy, rozumiejący problemy osób, które podjęły naukę po dłuższej przerwie lub musiały poprzednią szkołę zmienić. Wyrozumiali, życzliwi nauczyciele wspierają słuchaczy w nauce i motywują do pracy.

Nabór
Szkoła kieruje swoją ofertę edukacyjną dla ludzi po 18 roku życia, którzy z różnych przyczyn nie mogli ukończyć nauki w szkołach dziennych i chcą bezpłatnie uzyskać wykształcenie. Słuchaczami szkoły są ludzie aktywni zawodowo, obarczeni obowiązkami rodzinnymi, dla których stworzono dogodne warunki zdobycia średniego wykształcenia. Słuchaczami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy wybrali tę szkołę aby zrealizować własne ambicje oraz sprostać wymaganiom narzuconym przez rynek pracy.

Lokalizacja
Oddział nasz położony jest w centrum Bytomia w Technikum nr 4 sekretariat mieści się na parterze po prawej stronie.


Dodatkowe informacje
Niewątpliwym atutem szkoły jest to , że zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym, tj. w soboty i niedziele co dwa tygodnie. Podstawową zaletą kształcenia w systemie zaocznym jest możliwość pogodzenia obowiązków słuchacza z obowiązkami pracownika i rodzica. Zajęcia edukacyjne odbywają się zaledwie w dwa weekendy w ciągu miesiąca. Program nauczania gwarantuje zdobycie wiedzy i przygotowuje do egzaminu maturalnego lub egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Twoja Szkoła