Jastrzębie Zdrój

Śląska 6, 44-335 Jastrzębie Zdrój
Tel.: 32 470-47-21
Email: jastrzebiezdroj@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

STUDIA PODYPLOMOWE
UWAGA !!!
2015-01-29 13:41:20
W dniu dzisiejszym przesłaliśmy do Państwa wiadomości sprawdzające poprawność wpisanych w kwestionariuszu adresów e-mail. W najbliższym czasie ułatwi nam to kontaktowanie się z Państwem i informowanie o np. zmianach w planie lekcji czy innych ważnych sprawach.
Osoby, które nie otrzymały takich e-maili a chcą je otrzymywać muszą uzupełnić w sekretariacie szkoły swoje dane.

Przypominamy również, że w ten weekend 31.01-01.02.2015 r. są ostanie zajęcia w tym semestrze.
Prosimy przypilnować swoich ocen jak również obecności, które muszą być 50% w danym miesiącu.

Koniec semestru jesiennego !!! 2015-01-27 14:19:47
UWAGA!!! Zmiana w planie. 2014-12-09 09:59:42

• Kuszek Jerzy
  • Joanna Pawłowska, Dorota Olender
Kadra pedagogiczna życzliwa i przyjazna dla każdego słuchacza, starannie dobrany zespół nauczycieli do pracy z dorosłymi, który zawsze służy pomocą i czuwa nad dobrym samopoczuciem w naszej szkole. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem, co gwarantuje, że przygotowanie się do „nowej matury” nie sprawi nikomu problemu.

Wiele osób skończyło liceum ogólnokształcące , nasi absolwenci zadowoleni z naszej kadry pedagogicznej wracają do szkoły policealnej aby kontynuować dalszą naukę. Na nowy rok szkolny zapisuje się już spora ilość słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Śląskiej 6. Szkoła znajduje się niedaleko komisariatu policji, kina Centrum oraz Galerii Jastrzębie. Dojechać można do nas praktycznie każdym autobusem, który jedzie do centrum Jastrzębia , czyli na Al. Piłsudskiego, oś. Pionierów, Al. Piłsudskiego Pawilony.