Jastrzębie Zdrój

Email: jastrzebiezdroj@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku

STUDIA PODYPLOMOWE
Przemioty w zakresie rozszerzonym i uzupełniającym
2014-09-18 13:35:50
Drogi słuchaczu!!!
Do dnia 27.09.2014 r. (sobota) można zmienić przedmiot w zakresie rozszerzonym i uzupełniającym:
2 "A" - BIOLOGIA
2 "BZ" - GEOGRAFIA
Więcej informacji w sekretariacie szkoły.

• Kuszek Jerzy
  • Joanna Pawłowska, Dorota Olender
doc kl. 1 "A"
doc kl. 2"A"
doc kl. 2 "BZ"
doc kl. 3"A"
doc kl. 3"BZ"

TEMATY ZAJĘĆ
2014-09-27 klasa 1 'A

Kadra pedagogiczna życzliwa i przyjazna dla każdego słuchacza, starannie dobrany zespół nauczycieli do pracy z dorosłymi, który zawsze służy pomocą i czuwa nad dobrym samopoczuciem w naszej szkole. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem, co gwarantuje, że przygotowanie się do „nowej matury” nie sprawi nikomu problemu.

Wiele osób skończyło liceum ogólnokształcące , nasi absolwenci zadowoleni z naszej kadry pedagogicznej wracają do szkoły policealnej aby kontynuować dalszą naukę. Na nowy rok szkolny zapisuje się już spora ilość słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Śląskiej 6. Szkoła znajduje się niedaleko komisariatu policji, kina Centrum oraz Galerii Jastrzębie. Dojechać można do nas praktycznie każdym autobusem, który jedzie do centrum Jastrzębia , czyli na Al. Piłsudskiego, oś. Pionierów, Al. Piłsudskiego Pawilony.