Jastrzębie Zdrój

Tel.: 32 470-47-21
Email: jastrzebiezdroj@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku

EGZAMIN MATURALNY - SIERPIEŃ 2014 r.
2014-06-27 10:41:16
Informacja dla zdających.

Egzamin maturalny w sierpniu 2014 jest organizowany dla tych absolwentów, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego
w bieżącym roku i nie zdali egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu w części ustnej albo w części pisemnej.

Uwaga:
Egzaminu w tym terminie nie mogą zdawać ci absolwenci, którzy do egzaminu w maju nie przystąpili lub ich egzamin został unieważniony.

Zdający składa oświadczenie o ponownym przystąpieniu do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu dyrektorowi szkoły do dnia 4 lipca 2014 r. (zał.18)
Zdający nie może zmienić przedmiotu ani poziomu zdawanego egzaminu.

Zarówno egzaminy pisemne jak i egzaminy ustne zostaną przeprowadzone w szkole macierzystej zdającego.

Egzamin pisemny w dniu 26 sierpnia 2014 r. o godz. 9.00.
Egzaminy ustne w dniach od 25 do 29 sierpnia 2014 r. według harmonogramu ustalonego przez dyrektora szkoły.
Rozdanie świadectw !!! 2014-06-11 14:19:31

• Kuszek Jerzy
  • Joanna Pawłowska, Dorota Olender
doc tematy z zajęć kl. 2 "ADM"
doc klasa I "ADM" PSzP
doc klasa III "A" PLO
doc klasa II "A" PLO
doc klasa 1 "A" PLO

TEMATY Z ZAJĘĆ
doc tematy z zajęć kl. 3 "A" PLO
doc tematy z zajęć kl. 2 "ADM"
doc tematy z zajęć kl. 1 "ADM"

Kadra pedagogiczna życzliwa i przyjazna dla każdego słuchacza, starannie dobrany zespół nauczycieli do pracy z dorosłymi, który zawsze służy pomocą i czuwa nad dobrym samopoczuciem w naszej szkole. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem, co gwarantuje, że przygotowanie się do „nowej matury” nie sprawi nikomu problemu.

Wiele osób skończyło liceum ogólnokształcące , nasi absolwenci zadowoleni z naszej kadry pedagogicznej wracają do szkoły policealnej aby kontynuować dalszą naukę. Na nowy rok szkolny zapisuje się już spora ilość słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Śląskiej 6. Szkoła znajduje się niedaleko komisariatu policji, kina Centrum oraz Galerii Jastrzębie. Dojechać można do nas praktycznie każdym autobusem, który jedzie do centrum Jastrzębia , czyli na Al. Piłsudskiego, oś. Pionierów, Al. Piłsudskiego Pawilony.