Jastrzębie Zdrój

8:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku

Zapisy do szkoły !!!
2014-09-02 11:16:56
W dniach od 03 do 12 września 2014 r. sekretariat naszej szkoły będzie czynny w godz. od 8.00 do 17.00.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !!!

• Kuszek Jerzy
  • Joanna Pawłowska, Dorota Olender
doc tematy z zajęć kl. 2 "ADM"
doc klasa I "ADM" PSzP
doc klasa III "A" PLO
doc klasa II "A" PLO
doc klasa 1 "A" PLO

TEMATY Z ZAJĘĆ
doc tematy z zajęć kl. 3 "A" PLO
doc tematy z zajęć kl. 2 "ADM"
doc tematy z zajęć kl. 1 "ADM"

Kadra pedagogiczna życzliwa i przyjazna dla każdego słuchacza, starannie dobrany zespół nauczycieli do pracy z dorosłymi, który zawsze służy pomocą i czuwa nad dobrym samopoczuciem w naszej szkole. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem, co gwarantuje, że przygotowanie się do „nowej matury” nie sprawi nikomu problemu.

Wiele osób skończyło liceum ogólnokształcące , nasi absolwenci zadowoleni z naszej kadry pedagogicznej wracają do szkoły policealnej aby kontynuować dalszą naukę. Na nowy rok szkolny zapisuje się już spora ilość słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Śląskiej 6. Szkoła znajduje się niedaleko komisariatu policji, kina Centrum oraz Galerii Jastrzębie. Dojechać można do nas praktycznie każdym autobusem, który jedzie do centrum Jastrzębia , czyli na Al. Piłsudskiego, oś. Pionierów, Al. Piłsudskiego Pawilony.