Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Jastrzębie Zdrój

Śląska 6
Tel.: 32 470-47-21
Email: jastrzebiezdroj@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

STUDIA PODYPLOMOWE

Matury 2018
2018-04-18 12:18:36
Harmonogramy egzaminów maturalnych dostępne w zakładce plan lekcji.
Klasy połączone 2018-02-05 14:29:02

• Marzena
Kadra pedagogiczna życzliwa i przyjazna dla każdego słuchacza, starannie dobrany zespół nauczycieli do pracy z dorosłymi, który zawsze służy pomocą i czuwa nad dobrym samopoczuciem w naszej szkole. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem, co gwarantuje, że przygotowanie się do „nowej matury” nie sprawi nikomu problemu.

Wiele osób skończyło liceum ogólnokształcące , nasi absolwenci zadowoleni z naszej kadry pedagogicznej wracają do szkoły policealnej aby kontynuować dalszą naukę. Na nowy rok szkolny zapisuje się już spora ilość słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Śląskiej 6. Szkoła znajduje się niedaleko komisariatu policji, kina Centrum oraz Galerii Jastrzębie. Dojechać można do nas praktycznie każdym autobusem, który jedzie do centrum Jastrzębia , czyli na Al. Piłsudskiego, oś. Pionierów, Al. Piłsudskiego Pawilony.