Jastrzębie Zdrój

STUDIA PODYPLOMOWE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
2014-09-08 09:06:38
Pierwsze zajęcia dla wszystkich klas rozpoczynają się w dniach 27-28 września 2014.
Plan lekcji dostępny będzie od 22.09.2014 r.
Zapisy do szkoły !!! 2014-09-02 11:16:56

• Kuszek Jerzy
  • Joanna Pawłowska, Dorota Olender
Kadra pedagogiczna życzliwa i przyjazna dla każdego słuchacza, starannie dobrany zespół nauczycieli do pracy z dorosłymi, który zawsze służy pomocą i czuwa nad dobrym samopoczuciem w naszej szkole. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem, co gwarantuje, że przygotowanie się do „nowej matury” nie sprawi nikomu problemu.

Wiele osób skończyło liceum ogólnokształcące , nasi absolwenci zadowoleni z naszej kadry pedagogicznej wracają do szkoły policealnej aby kontynuować dalszą naukę. Na nowy rok szkolny zapisuje się już spora ilość słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Śląskiej 6. Szkoła znajduje się niedaleko komisariatu policji, kina Centrum oraz Galerii Jastrzębie. Dojechać można do nas praktycznie każdym autobusem, który jedzie do centrum Jastrzębia , czyli na Al. Piłsudskiego, oś. Pionierów, Al. Piłsudskiego Pawilony.