Jastrzębie Zdrój

Śląska 6

• Kuszek Jerzy
  • Joanna Pawłowska, Dorota Olender, Marzena Bracichowicz
Kadra pedagogiczna życzliwa i przyjazna dla każdego słuchacza, starannie dobrany zespół nauczycieli do pracy z dorosłymi, który zawsze służy pomocą i czuwa nad dobrym samopoczuciem w naszej szkole. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem, co gwarantuje, że przygotowanie się do „nowej matury” nie sprawi nikomu problemu.

Wiele osób skończyło liceum ogólnokształcące , nasi absolwenci zadowoleni z naszej kadry pedagogicznej wracają do szkoły policealnej aby kontynuować dalszą naukę. Na nowy rok szkolny zapisuje się już spora ilość słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Śląskiej 6. Szkoła znajduje się niedaleko komisariatu policji, kina Centrum oraz Galerii Jastrzębie. Dojechać można do nas praktycznie każdym autobusem, który jedzie do centrum Jastrzębia , czyli na Al. Piłsudskiego, oś. Pionierów, Al. Piłsudskiego Pawilony.