Piekary Śląskie

Zespół Szkół Katolickich
Tel.: 32 284-13-10
Email: piekaryslaskie@twoja-szkola.pl

Od 8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku oraz w weekendy zjazdowe (za wyjątkiem poniedziałków przypadajacych po zjeździe, wówczas sekretariat jest nieczynny)

UWAGA KONKURS!!!!
2017-07-18 10:33:12
WYGRAJ MISIA TWOJA SZKOŁA
OSOBA PRZY ZAPISIE JEŻELI PRZYPROWADZI 3 OSOBY CHĘTNE DO SZKOŁY OTRZYMA MISIA PLUSZAKA (ILOŚĆ OGRANICZONA)
ZMIANA PRZEPISÓW OŚWIATOWYCH 2017-07-11 13:35:11
ZMIANA SIEDZIBY SZKOŁY 2017-07-11 13:34:24
Ostatnie zajęcia 2017-05-30 11:07:49

TWOJA-SZKOŁA Piekary Śl. TWOJA-SZKOŁA Piekary Śl.
Nabór na rok szkolny 2016/2017 wciąż trwa!
W tym roku oprócz Liceum Ogólnokształcącego prowadzimy nabór na kierunki Technik rachunkowości, Technik BHP oraz Florysta.
Serdecznie zapraszamy do zapisu.
Sekretariat szkoły wystawia zaświadczenia dla słuchaczy potrzebne do różnych instytucji m.in. : ZUS, MOPR i inne

Wymagane dokumenty, niezbędne w momencie zapisu do szkół:

1. Oryginał świadectwa ukończenia szkoły niższego szczebla,

2. Trzy zdjęcia (format legitymacyjny),

3. Dowod osobisty

Jeżeli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania zapraszamy serdecznie do sekretariatu szkoły. Udzielamy również informacji telefonicznie w godzinach funkcjonowania sekretariatu.

Możecie Państwo wyrazić chęć podjęcia nauki w naszych szkołach. Wystarczy „kliknąć” w ikonę „Zapisz się do szkoły” i wypełnić formularz. Oddzwonimy do Państwa w celu umówienia spotkania, które służyć będzie dopełnieniu formalności przy zapisie do szkoły.

Na naukę nigdy nie jest za późno !!!! Wiek nie ma znaczenia. Zrób coś dla siebie, przyjdź i zapisz się już dziś. Serdecznie zapraszamy.

• Marzena
Prywatne Liceum dla Dorosłych "Twoja-Szkoła' to *19 lat doświadczenia: *ponad 15 ooo zadowolonych słuchaczy *ponad 18 000 absolwentów *ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski oraz 68 filii na terenie calego kraju. Liczby mówią same za siebie, a wysoko wykwalifikowana kadra dba o rozwój każdego z naszych uczniów. Nasi nauczyciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, że pracujesz, że nie masz dużo wolnego czasu, że dziecko zachorowało, a szef znów miał gorszy dzień! Jesteśmy szkołą dla dorosłych, jesteśmy szkołą dla Ciebie!

NABÓR WCIĄŻ TRWA!!! Serdecznie zapraszamy wszystkich zaintereoswanych do podjęcia nauki w "Twojej-Szkole". Jeżeli jesteś absolwentem szkoły zawodowej, podstawowej oraz gimnazjalnej i nadal nie masz średniego wykształcenia -to czekamy własnie na Ciebie! Pokonaj strach i przyjdź! Możesz zdobyć średnie wykształcenie, zdać państwową maturę w miłej atmosferze, bez stresu w gronie ludzi, którzy zadbają o Twoją edukację! Kto zapisze sie do szkoły w obecnie trwającym naborze tj. do 30 września będzie mógł sie uczyć przez wszystkie semestry ZA DARMO!!!

Prywatne Liceum dla Doroslych "Twoja-Szkoła" mieści się w budynku Gimnazjum nr 1 , na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Armii Krajowej w Piekarach Śląskich. Dogodną lokalizację zapewnia usytuowany w poblizu szkoły Dworzec Komunikacji Miejskiej, który gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Prywatne Liceum dla Dorosłych oferuje: Liceum Ogólnokształcące. Nauka w Liceum Ogólnokształcacym trwa 3 lub 2 lata i adresowana jest do absolwentów gimnazjum, 8-letnich szkół podstawowych oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka odbywa sie w trybie zaocznym, co drugi weekend: sobota + niedziela -w godzinach ok 8-15. Zapraszamy do naszego sekretariatu: od poniedziałku do piątku 8-15 Budynek Gimnzajum Nr 1 II. piętro pokój nr 12a. ZAPRASZAMY !!!