Ruda Śląska

8:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku

NABÓR ZIMOWY TRWA
2016-01-08 12:11:41
Serdecznie zapraszamy do zapisu wszystkich chętnych do zdobywania wiedzy!
Prowadzimy nabór zimowy do liceum na wszystkie semestry oraz do szkoły policealnej (technik BHP, technik administracji).
Szczególnie gorąco zapraszamy na kierunek technik BHP.
ZMIANY W PLANIE - PILNE 2015-12-03 12:14:53
Wyniki egzaminu maturalnego 2015-06-26 14:04:11

Zakład Optyki Okularowej Gabler Zakład Optyki Okularowej Gabler

RABAT 10 % DLA NASZYCH SŁUCHACZY!!!

Optyk Gabler oferuje:

• soczewki kontaktowe

• okulary

• oprawki

• akcesoria

• kompleksowe badania okulistyczne

Firma wykonuje również:

• okulary na recepty NFZ

• wszelkie prace w zakresie optyki okularowej

• komputerowe badanie wzroku oraz dobór szkieł

• drobne naprawy okularów

KOMPUTEROWE BADANIE WZROKU GRATIS!!!

www.optykrudaslaska.pl

facebook.com/Optyk Gabler

ul. Solidarności 7

41-706 Ruda Śląska – Halemba

Avimed” ul. Żeromskiego 1

41-914 Bytom – Stroszek

tel.511 829 416

digital art digital art
                 Dla każdego słuchacza naszej szkoły 10% rabatu od firmy digital art na:

- wizytówki
- strony internetowe
- druk obrazów
- projektowanie graficzne
- ulotki
- banery
- oklejanie aut

Adres firmy: 41-710 Ruda Śląska (Wirek)
                        ul. Nowary 1 a
                       e - mail: digitalart@op.pl

Zapisz się do nas już dziś i skorzystaj ze swojego rabatu!!!

• Nowak Barbara
  • Stenia Dąbek, Anna Bubała
Dobór naszej kadry pedagogicznej nie jest przypadkowy. Mamy najlepszych, wszechstronnie wykształconych nauczycieli, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, przyczyniając się w ten sposób do podnoszenia poziomu kształcenia w naszej szkole, co z pewnością ma wpływ na dużą zdawalność matur w naszych szkołach w całym kraju. Nauczyciele zatrudnieni w naszej szkole posiadają wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Łącznie na terenie całej Polski "Twoja Szkoła" zatrudnia 1200 nauczycieli.

NABÓR ZIMOWY TRWA Obecnie w Rudzie Śląskiej uczy się około 200 Słuchaczy. Ruda Śląska jest na rynku od ośmiu lat. Prowadzimy nabór na rok szkolny 2015/2016. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć średnie wykształcenie. Osoby po gimnazjum i ośmioletniej szkole podstawowej zapraszamy do liceum trzyletniego. Osoby, które ukończyły szkołę zawodową mogą rozpocząć naukę od klasy drugiej. W całym kraju mamy ponad 15 000 słuchaczy. "Toją Szkołę" ukończyło już łącznie ponad 18 000 absolwentów.

Dojazd: Przystanek, na którym należy wysiąść znajduje się na przeciw Komisariatu Policji(ul. Solidarności 2). Po wyjściu z autobusu należy kierować się cały czas prosto, aż do skrzyżowania i zapytać o Gimnazjum nr 9 (kiedyś szkoła podstawowa nr 27). Autobusy, które zatrzymują się na tym przystanku: 121,98,120,130,144,146,147,155,177,198,230,255.

Ukończenie u nas liceum – to szansa na zdobycie lepszej pracy oraz "przepustka" do dalszego kształcenia w szkołach policealnych i na studiach. Zapisać się mogą do nas osoby, które ukończyły 18 lat. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. "Twoja Szkoła" działa w Polsce już 18 lat. Obecnie są już 63 oddziały na terenie całego kraju.