Face Upward - Widget
Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Elbląg

Wyspiańskiego 16
Budynek szkoły
Szkoła mieści się w budynku:
Sekretariat znajduje się na I piętrze
Tel.: 55 234-08-20
Email: elblag@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
Godziny otwarcia: pon-pt 8-15, pracujące weekendy - do końca zajęć, po pracującym weekendzie Sekretariat w poniedziałek jest zamknięty.

STUDIA PODYPLOMOWE
Nasze kierunki: Uwaga!
Jeśli oferta nie spełnia Twoich oczekiwań
możesz zgłosić wniosek o utworzenie nowego kierunku w sekretariacie Twojej Szkoły!

OGŁOSZENIA
DOSTĘPNY TERMINARZ ZJAZDÓW
2017-08-28 14:34:31
Drodzy Słuchacze,

informujemy, że w zakładce "PLAN LEKCJI" jest już dostępny terminarz zjazdów na semestr jesienny w roku szkolnym 2017/2018 .
Facebook 2013-09-09 16:02:51

PLAN LEKCJI

Dyrektor Generalny:
  • Angelika Cysewska-Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Angelika Cysewska-Kubala
Sekretarki:
  • Michalina Poszewiecka
Kadra
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną przyjazną kadrę pedagogiczną, dbamy o to, żeby zajęcia i cała Państwa edukacja odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, nie przeprowadzamy egzaminów wstępnych o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Nabór
Obecnie prowadzimy nabór na wszystkie semestry trwa rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 Prywatne Liceum Ogólnokształcące na podbudowie gimnazjum lub szkoły podstawowej (3 letnie) Prywatna Szkoła Policealna, kierunki: Technik Administracji, Technik BHP, Technik Rachunkowości, Florysta

Lokalizacja
Twoja-Szkoła zlokalizowana jest przy ul. Wyspiańskiego. To na nowo odkryta ulica w centrum naszego miasta. Nowy deptak wzdłuż uregulowanej rzeczki Kumieli, uroczy mostek, ścieżka rowerowa, miejsca do wypoczynku w położonym zaledwie kilkaset metrów parku Traugutta.

Dodatkowe informacje
Nasza szkoła realizuje program zatwierdzony przez MEN, posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, świadectwa naszej szkoły są honorowane na innych wyższych uczelniach.

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 - Twoja Szkoła