Poznań (Kosmonautów)

EGZAMIN ZAWODOWY (NOWY)
2014-06-11 12:20:15

Przypominamy!!!!!

Egzamin zawodowy na Technika Administracji odbędzie się 16.06.14-pisemny(godz.12.00) i 17.06.14-praktyczny(godz.9.00) w Zespole SZkół Mistrzostwa Sportowego Os. Tysiąclecia 43 Poznań.......Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.....:)
EGZAMIN ZAWODOWY (STARY) 2014-06-11 12:14:14
FACEBOOK 2014-02-24 12:27:14

Starannie dobrany, bardzo wysoko wykwalifikowany, życzliwy, kompetentny, zespół pedagogiczny czuwa nad naszymi słuchaczami. Zajęcia w naszych szkołach prowadzą doświadczeni nauczyciele, w znacznej części egzaminatorzy swoich przedmiotów. W szkole policealnej wykładowcy posiadają kwalifikacje zawodowe, tytuły naukowe i specjalizacje odpowiadające kierunkom na jakich uczą ,są fachowcami w swojej dziedzinie i zawodowo zajmują się swoją branżą. Zajęcia prowadzone są w interesujący, przystępny sposób w formie wykładów. W naszej szkole troszczymy się nie tylko o rozwój, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w Szkole

Szkołę dotychczas ukończyło ok-620 słuchaczy. W przyszłym semestrze rozpocznie naukę ok. 370 słuchaczy. W Twojej Szkole oferujemy również kursy przygotowujące do matury dla osób, które nie są naszymi słuchaczami. W szkołach policealnych gwarantujemy praktyki zawodowe, które dają praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu i owocują lepszym startem w poszukiwaniu pracy.

Szkoła mieści się na os.Kosmonautów 111, 1 km od Castoramy, przy Rondzie Solidarności. Można do nas dojechać autobusami nr 69,71,82,85.

Nasi słuchacze zdają egzaminy zawodowe dające tytuł technika i egzaminy maturalne. W naszych szkołach możesz uzupełnić wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z wielu zawodów. Słuchacze Twojej Szkoły mogą uczestniczyć w bezpłatnych praktykach zawodowych, które pozwolą im zdobyć umiejętności związanych z konkretnym zawodem i stanowiskiem pracy. Doświadczenia te będą ogromnym atutem podczas szukania pracy po ukończeniu szkoły. Zależy nam na tym, aby słuchacz czuł się u nas dobrze i powiedział o nas znajomym!