Poznań (Kosmonautów)

ZESPÓŁ SZKOLNO -PRZEDSZKOLNY NR 5
Tel.: 61 832-47-07
Email: poznan2@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

UWAGA!!!!! 2 AD
2015-03-11 11:31:03

EGZAMIN ZAWODOWY  (NOWY) 2014/2015

PISEMNY   22.06.2015  GODZINA   10.00

PRAKTYCZNY   23.06.2015    GODZINA  9.00

UWAGA!!!! 1A 2015-03-02 09:31:55
UWAGA!!! 2AZ 2015-03-02 09:28:22

• mgr Szymon Gogolewski
  • Beata & Beata
Starannie dobrany, bardzo wysoko wykwalifikowany, życzliwy, kompetentny, zespół pedagogiczny czuwa nad naszymi słuchaczami. Zajęcia w naszych szkołach prowadzą doświadczeni nauczyciele, w znacznej części egzaminatorzy swoich przedmiotów. W szkole policealnej wykładowcy posiadają kwalifikacje zawodowe, tytuły naukowe i specjalizacje odpowiadające kierunkom na jakich uczą ,są fachowcami w swojej dziedzinie i zawodowo zajmują się swoją branżą. Zajęcia prowadzone są w interesujący, przystępny sposób w formie wykładów. W naszej szkole troszczymy się nie tylko o rozwój, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w Szkole

Szkołę dotychczas ukończyło ok-620 słuchaczy. W przyszłym semestrze rozpocznie naukę ok. 370 słuchaczy. W Twojej Szkole oferujemy również kursy przygotowujące do matury dla osób, które nie są naszymi słuchaczami. W szkołach policealnych gwarantujemy praktyki zawodowe, które dają praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu i owocują lepszym startem w poszukiwaniu pracy.

Szkoła mieści się na os.Kosmonautów 111, 1 km od Castoramy, przy Rondzie Solidarności. Można do nas dojechać autobusami nr 69,71,82,85.

Nasi słuchacze zdają egzaminy zawodowe dające tytuł technika i egzaminy maturalne. W naszych szkołach możesz uzupełnić wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z wielu zawodów. Słuchacze Twojej Szkoły mogą uczestniczyć w bezpłatnych praktykach zawodowych, które pozwolą im zdobyć umiejętności związanych z konkretnym zawodem i stanowiskiem pracy. Doświadczenia te będą ogromnym atutem podczas szukania pracy po ukończeniu szkoły. Zależy nam na tym, aby słuchacz czuł się u nas dobrze i powiedział o nas znajomym!