Face Upward - Widget

Poznań (Kosmonautów)

Osiedle Kosmonautów 111
Budynek szkoły
Szkoła mieści się w budynku:
ZESPÓŁ SZKOLNO -PRZEDSZKOLNY NR 5
Tel.: 61 832-47-07
Email: poznan2@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
Sekretariat czynny od 8.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

Nasze kierunki:
OGŁOSZENIA
UWAGA !!!! ABSOLWENCI ADMINISTRACJI !!!
2017-06-11 08:10:16
EGZAMIN  ZAWODOWY  ODBĘDZIE SIĘ NA OS.KOSMONAUTÓW  111 W POZNANIU I TAK KOLEJNO :
EGZAMIN  W CZĘŚCI  PISEMNEJ 20.06.2017 (WTOREK) O GODZ.10.00 I BĘDZIE TRWAŁ 60 MIN.
EGZAMIN W CZĘSCI  PRAKTYCZNEJ 26.06.2017(PONIEDZIAŁEK) O  GODZ.9.00 I BĘDZIE TRWAŁ  180 MIN.
PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ  DOWODU OSOBISTEGO I DŁUGOPISU Z CZARNYM  WKŁADEM  ORAZ  PRZYBYCIE  PÓŁ GODZINY PRZED EGZAMINEM.
TRZYMAMY ZA WSZYSTKICH  KCIUKI I ŻYCZYMY POWODZENIA :) :) 
FACEBOOK 2014-08-28 10:07:33

PLAN LEKCJI

PLIKI DO POBRANIA

Dyrektor Generalny:
  • Angelika Cysewska-Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Tomasz  Żak
Sekretarki:
  • Beata & Beata
Kadra
Starannie dobrany, bardzo wysoko wykwalifikowany, życzliwy, kompetentny, zespół pedagogiczny czuwa nad naszymi słuchaczami. Zajęcia w naszych szkołach prowadzą doświadczeni nauczyciele, w znacznej części egzaminatorzy swoich przedmiotów. W szkole policealnej wykładowcy posiadają kwalifikacje zawodowe, tytuły naukowe i specjalizacje odpowiadające kierunkom na jakich uczą ,są fachowcami w swojej dziedzinie i zawodowo zajmują się swoją branżą. Zajęcia prowadzone są w interesujący, przystępny sposób w formie wykładów. W naszej szkole troszczymy się nie tylko o rozwój, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w Szkole

Nabór
Szkołę dotychczas ukończyło ok-620 słuchaczy. W przyszłym semestrze rozpocznie naukę ok. 370 słuchaczy. W Twojej Szkole oferujemy również kursy przygotowujące do matury dla osób, które nie są naszymi słuchaczami. W szkołach policealnych gwarantujemy praktyki zawodowe, które dają praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu i owocują lepszym startem w poszukiwaniu pracy.

Lokalizacja
Szkoła mieści się na os.Kosmonautów 111, 1 km od Castoramy, przy Rondzie Solidarności. Można do nas dojechać autobusami nr 69,71,82,85.

Dodatkowe informacje
Nasi słuchacze zdają egzaminy zawodowe dające tytuł technika i egzaminy maturalne. W naszych szkołach możesz uzupełnić wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z wielu zawodów. Słuchacze Twojej Szkoły mogą uczestniczyć w bezpłatnych praktykach zawodowych, które pozwolą im zdobyć umiejętności związanych z konkretnym zawodem i stanowiskiem pracy. Doświadczenia te będą ogromnym atutem podczas szukania pracy po ukończeniu szkoły. Zależy nam na tym, aby słuchacz czuł się u nas dobrze i powiedział o nas znajomym!

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 - Twoja Szkoła