Police

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku

Sekretariat nieczynny
2014-10-24 09:03:32

Informujemy, że w terminie od 27 października do 3 listopada sekretariat będzie nieczynny. Prosimy o załatwienie wszelkich pilnych spraw podczas najbliższego zjazdu, tj. 25-26 października. Zapraszamy 4 listopada.

Twoja-Szkoła Police

Plan zajęć dla liceum 2014-10-02 08:49:44

• Natalia Michałowska
  • Karolina Nowakowska
doc PSP technik administracji - plan zajęć na rok szkolny 2014/2015 (semestr zimowy)
doc PLO - plan zajęć na rok szkolny 2014/2015 (semestr zimowy)

Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać bądź podwyższyć swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego ze słuchaczy.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Gimnazjum nr 1.ul.Tanowska 14

„Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia akceptowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.