Police

8:00 do 14:00, od poniedziałku do piątku oraz w czasie zjazdów

URLOP 6-22 LIPCA
2016-07-04 11:30:41
Informujemy, że od 6 do 22 lipca sekretariat Twojej-Szkoły będzie nieczynny. Podajemy dane do kontaktu ze szkołą w czasie przerwy urlopowej.

Rekrutacja telefon/SMS: 606 214 946
Rekrutacja e-mail: police@twoja-szkola.pl
Rekrutacja online: http://www.twoja-szkola.pl/zapisy-online.html
Infolinia: 800 155 525

Do zobaczenia w poniedziałek 25 lipca :)

Twoja-Szkoła Police
REKRUTACJA 2016-05-23 12:54:13
Sekretariat zamknięty 2015-11-02 15:01:09

• Natalia Michałowska
Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać bądź podwyższyć swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego ze słuchaczy.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Gimnazjum nr 1.ul.Tanowska 14

„Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia akceptowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.