Police

Email: police@twoja-szkola.pl

8:00 do 14:00, od poniedziałku do piątku oraz w czasie zjazdów

2016-05-23 12:54:13
Rozpoczęliśmy rekrutację na nowy rok szkolny 2016/2017 do liceum ogólnokształcącego, a także szkoły policealnej na kierunki:

TECHNIK ADMINISTRACJI
TECHNIK BHP
TECHNIK RACHUNKOWOŚCI
TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Prowadzimy także nabór na kwalifikacyjny kurs zawodowy TECHNIK ELEKTRYK.

Zapraszamy do sekretariatu Twojej-Szkoły!
Sekretariat zamknięty 2015-11-02 15:01:09
Zjazd klasa III 2015-10-08 14:23:26

• Natalia Michałowska
Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać bądź podwyższyć swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego ze słuchaczy.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Gimnazjum nr 1.ul.Tanowska 14

„Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia akceptowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.