Police

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku

zmiana planu 26-27.10.2013
2013-10-24 10:17:25
Drodzy Słuchacze, W związku z chorobą nauczyciela zajęcia z języka polskiego zostają odwołane w sobotę i niedzielę 26-27/10/2013r.i zostaną one odrobione w terminie późniejszym. Korekta planu została już dokonana i nowy plan zajęć jest już na stronie naszego oddziału do pobrania. Proszę kierować się zmianami dokonanymi w dniu dzisiejszym. W związku ze skróconymi zajęciami w sobotę 26.10.2013,zajęcia będą miały klasy I i III. Klasa II PLO ma dzień wolny. Klasa I ma 4x Fizyka na godz.8 rano, klasa III Technologię Informacyjną na godz.8 rano. Zajęcia w niedzielę 27.10.2013 zmieniły się jedynie dla klasy I PLO:5x j.angielski na godz.8 rano.
sklepik szkolny 2013-09-23 09:46:27

Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać bądź podwyższyć swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego ze słuchaczy.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Gimnazjum nr 1.ul.Tanowska 14

„Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia akceptowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.