Pomożemy Ci odnieść sukces na rynku pracy!

Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Duży wybór kierunków w szkołach policealnych daje gwarancję, że każdy znajdzie u nas kierunek dostosowany do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.

Ujednolicony program nauczania we wszystkich placówkach Twojej Szkoły, pozwala na swobodną kontynuację nauki w innych oddziałach partnerskich.

W naszych placówkach troszczymy się nie tylko o rozwój słuchaczy, ale także o klimat panujący w szkole. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół administracyjny i pedagogiczny zadba o pozytywny wynik Twojej edukacji.

• Kwalifikacyjne kursy w wielu ciekawych zawodach! Możesz uczyć się u nas w liceum i jednocześnie uczestniczyć w jednym z oferowanych kursów, po zdaniu którego otrzymasz tytuł technika wybranej specjalności.
  • Kursy przedmaturalne! Czas trwania kursu to 50 godzin lekcyjnych. Zapisy w sekretariatach szkół.