Mielec

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, pok. 23 I piętro
Tel.: 17 582-40-14
Email: mielec@twoja-szkola.pl

pn - pt 8:00 do 15:00, w sobotę i niedzielę w weekendy zjazdowe. W poniedziałki po weekendzie zjazdowym sekretariat nieczynny.

UWAGA!!!!
2013-10-13 08:54:30

Kolejny rok szkolny za nami gratulujemy wszystkim , którzy zdali pozytywnie egzaminy. Widzimy się już we wrześniu na zajęciach, terminy będą podane na początku września. Miłego wypoczynku wakacyjnego życzy administracja oraz grono pedagogiczne

Egzaminy poprawkowe oraz w terminie dodatkowym odbędą się po 18 sierpnia.

Oferta edukacyjna na nowy rok szkolny 2014/2015

2-letnie liceum ogólnokształcące dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej

3-letnie liceum ogólnokształcace dla absolwentów gimnazjum i 8-klasowej szkoły podstawowej

2-letnia szkoła policealna - technik administracji

1,5 letnia szkoła policealna - technik bhp

Zajęcia odbywają sie w systemie zaocznym ( sobota, niedziela ), dwa weekendy w miesiącu.

Wymagane dokumenty:

- oryginalne świadectwo ukończenia szkoły

- ksero dowodu osobistego

- 3 zdjęcia

Nauka jest bezpłatna ( 0 zł wpisowego, 0 zł czesnego ). ZAPRASZAMY!!!!

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej ( wystawiamy zaświadczenia do ZUS,KRUS, MOPS itp.)

• Szymczuk Agnieszka
  • mgr Aneta Piskor
uczymy nie straszymy
doc kwestionariusz
doc cv
doc podanie do liceum

Kadrę pedagogiczną stanowi zespół wykształconych, kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą, przyjazna i miłą atmosferę nauki. Wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą słuchaczom.

W naszym oddziale obecnie uczy się ponad 200 słuchaczy. W celu zapisania się do szkoły należy przynieść świadectwo ukończenia poprzedniej szkoły, 3 zdjęcia i ksero dowodu osobistego.

Szkoła mieści się w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, osiedle Borek obok Kościoła pod wezwaniem Ducha Świetego. Dojedziesz do nas autobusami 0, 14, 29, 31, 35.

Głównym celem naszej szkoły jest przekazanie wiedzy, wyjście naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy. U nas znajdą miejsce absolwenci szkół podstawowych, gimnazjalnych i zasadniczych.