Mielec

Legionów 6
Sekretariat znajduje się na ul. Legionów 6. Zajęcia odbywają się w I LO w Mielcu na ul. Jędrusiów 1
Tel.: 17 582-40-14
Email: mielec@twoja-szkola.pl

pn - pt 8:00 do 15:00, w sobotę i niedzielę w weekendy zjazdowe. W poniedziałki po weekendzie zjazdowym sekretariat nieczynny.

Nabór zimowy
2016-01-05 09:14:23
UWAGA NABÓR ZIMOWY!

Zapraszamy do zapisów na semestr wiosenny. Zajęcia rozpoczynamy w lutym.

• Szymczuk Agnieszka
  • Beata Kapustka
Kadrę pedagogiczną stanowi zespół wykształconych, kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą, przyjazna i miłą atmosferę nauki. Wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą słuchaczom.

W naszym oddziale obecnie uczy się ponad 200 słuchaczy. W celu zapisania się do szkoły należy przynieść świadectwo ukończenia poprzedniej szkoły, 3 zdjęcia i ksero dowodu osobistego.

Zajęcia odbywają się w budynku I LO w Mielcu na ul. Jędrusiów 1.

Głównym celem naszej szkoły jest przekazanie wiedzy, wyjście naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy. U nas znajdą miejsce absolwenci szkół podstawowych, gimnazjalnych i zasadniczych.