Mielec

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, pok. 23 I piętro
Tel.: 17 582-40-14
Email: mielec@twoja-szkola.pl

pn - pt 8:00 do 15:00, w sobotę i niedzielę w weekendy zjazdowe. W poniedziałki po weekendzie zjazdowym sekretariat nieczynny.

UWAGA!!!!
2013-10-13 08:54:30
Klasa II D od tego zjazdu będzie miała zajęcia w sali 13 na parterze.

Najbliższe zajęcia odbędą się 26-27  kwiecień 2014 . Plan zajęć dostępny w zakładce plany lekcji.

W zakładce pliki do pobrania dostępne są prace kontrolne dla klas I i II

Zjazdy do końca semetru dla klas I oraz II

Kwiecień  26-27

Maj 10-11,31
Czerwiec 1, 14-15

Kadrę pedagogiczną stanowi zespół wykształconych, kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą, przyjazna i miłą atmosferę nauki. Wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą słuchaczom.

W naszym oddziale obecnie uczy się ponad 200 słuchaczy. W celu zapisania się do szkoły należy przynieść świadectwo ukończenia poprzedniej szkoły, 3 zdjęcia i ksero dowodu osobistego.

Szkoła mieści się w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, osiedle Borek obok Kościoła pod wezwaniem Ducha Świetego. Dojedziesz do nas autobusami 0, 14, 29, 31, 35.

Głównym celem naszej szkoły jest przekazanie wiedzy, wyjście naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy. U nas znajdą miejsce absolwenci szkół podstawowych, gimnazjalnych i zasadniczych.