Olsztyn

Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, sekretariat - 2 piętro, POKÓJ 222
Tel.: 89 526-03-07
Email: olsztyn@twoja-szkola.pl

Od pon. do pt. : 8.00 - 15.00, w sob. i ndz. - podczas zajęć, w poniedziałek po zjeździe sekretariat zamknięty

STUDIA PODYPLOMOWE

ŻYCZENIA
2017-10-13 08:13:11

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom szkół sukcesów zawodowych, osobistych oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i zadowolenia. Życzymy wszystkim dużo cierpliwości, życzliwości i zrozumienia wokół, a także pewności i wiary w sens swojej codziennej pracy

OBECNOŚĆ NA ZAJĘCIACH 2017-10-10 08:26:58
ZAJĘCIA LEKCYJNE 2017/2018 2017-09-15 14:38:33
ROK SZKOLNY 2017/2018 2017-09-12 10:52:55

Szkoła Nauka Jazdy - EDUKATOR

DLA NASZYCH SŁUCHACZY- 20% RABATU LUB 4 GODZINY JAZDY GRATIS!!!

Wysoki poziom kształcenia i efektywność zdawania, indywidualny tok szkolenia, doszkalania z jazdy i teorii, dogodne raty.
Serdecznie zapraszamy: Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 15, lok 16. tel. 663 704 770

REVITAL Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej

DLA NASZYCH SŁUCHACZY 10% RABATU !!!

Wszystkich chętnych , ceniących swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne zapraszamy na zabiegi profilaktyczne masażu oraz fizykoterapii w Gabinecie Masażu i Odnowy Biologicznej REVITAL.

Zarówno masaż jak i fizykoterapia pomoże Państwu odstresować się i pozwoli na chwile relaksu.

Oprócz profilaktyki wykonujemy masaże i zabiegi lecznicze.

Serdecznie zapraszamy: Olsztyn, ul. Kościuszki 19a/1,  tel. 722 211 482

WIECEJ NA :   www.revital.net.pl

• Katarzyna Kiełpińska
Nasza Kadra zapewnia kształcenie w życzliwej, miłej i tolerancyjnej atmosferze. Naukę bez stresu, która każdy może polubić- wystarczy trochę chęci. Już po pierwszych zajęciach Słuchacze przełamują lęki związane z brakami w wiedzy lub długą przerwą w nauce. Z biegiem czasu nabierają coraz więcej pewności i odwagi w zdobywaniu nowych umiejętności. Owocuje to tym, iż każdy kto zaczyna szkołę oraz wyznacza sobie cel, jakim jest jej ukończenie, zdobywa u nas wykształcenie średnie bez większych problemów (a jeśli czuje się na tyle silny to także maturę). Od października 2015r można też kontynuować naukę w naszej szkole policealnej. Nasza szkoła ma swoją ciepłą i przyjazną atmosferę. Panuje u nas niepowtarzalny klimat, który tworzą sami Słuchacze oraz Zespół pedagogiczno – dydaktyczny, który został specjalnie dobrany do pracy z dorosłymi.

Obecnie prowadzimy nabór na wszystkie semestry. Nauka jest całkowicie BEZPŁATNA - żadnych ukrytych kosztów. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych.

Szkoła mieści się na Starym Mieście Olsztyna, w budynku Warmińsko - Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Do szkoły można dojechać autobusami MPK i tramwajami, które zatrzymują się w centrum miasta, wysiąść na ul. Piłsudskiego i z tego przystanku około 5 minut piechotą do szkoły. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na ul. Mochnackiego.

Nasza szkoła ma uprawnienia szkoły publicznej. Wystawiamy bezpłatnie legitymacje, zaświadczenia do MOPS, ZUS i innych instytucji. Zajęcia odbywają się średnio dwa razy w miesiącu - w soboty i niedziele. Dzięki takiemu -dogodnemu systemowi nauczania nasi Słuchacze mogą pogodzić obowiązki szkolne z zawodowymi i rodzinnymi. Nauka w naszej szkole staje się miłą i ciekawą "odskocznią" od codziennych zadań oraz okazją do poznania własnych możliwości.