Face Upward - Widget

Olsztyn

ZMIANA LOKALIZACJI SZKOŁY !!! Nowy adres: Kajki 10/12
Budynek szkoły
Szkoła mieści się w budynku:
sekretariat - 3 piętro, POKÓJ 312
Tel.: 89 526-03-07
Email: olsztyn@twoja-szkola.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
Od pon. do pt. : 8.00 - 15.00, w sob. i ndz. - podczas zajęć, w poniedziałek po zjeździe sekretariat zamknięty

Nasze kierunki: Uwaga!
Jeśli oferta nie spełnia Twoich oczekiwań
możesz zgłosić wniosek o utworzenie nowego kierunku w sekretariacie Twojej Szkoły!

OGŁOSZENIA
UWAGA !!!
2017-08-03 08:52:52

W związku ze zmianą przepisów w prawie oświatowym od 2019 roku obowiązywać będą 4 -letnie licea ogólnokształcące. Rozpoczynając naukę w tym roku masz szansę skończyć liceum w dwa lata (po szkole zawodowej) lub w trzy lata (po gimnazjum lub 8-letniej szkole podstawowej). NIE MARNUJ CZASU - ZAPISZ SIE JUŻ DZIŚ !!!


Gratulacje !!! 2017-06-13 12:09:31
Przerwa świąteczna 2017-04-11 14:44:05

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY (RABATY)
Szkoła Nauka Jazdy - EDUKATOR

DLA NASZYCH SŁUCHACZY- 20% RABATU LUB 4 GODZINY JAZDY GRATIS!!!


Wysoki poziom kształcenia i efektywność zdawania, indywidualny tok szkolenia, doszkalania z jazdy i teorii, dogodne raty.
Serdecznie zapraszamy: Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 15, lok 16. tel. 663 704 770 

 


REVITAL Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej


DLA NASZYCH SŁUCHACZY 10% RABATU !!!


 

Wszystkich chętnych , ceniących swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne zapraszamy na zabiegi profilaktyczne masażu oraz fizykoterapii w Gabinecie Masażu i Odnowy Biologicznej REVITAL.

Zarówno masaż jak i fizykoterapia pomoże Państwu odstresować się i pozwoli na chwile relaksu.

Oprócz profilaktyki wykonujemy masaże i zabiegi lecznicze.


Serdecznie zapraszamy: Olsztyn, ul. Kościuszki 19a/1,  tel. 722 211 482

 

WIECEJ NA :   www.revital.net.pl

Dyrektor Generalny:
  • Angelika Cysewska-Kubala
Dyrektor Dydaktyczny:
  • Katarzyna Kiełpińska
Sekretarki:
Kadra
Nasza Kadra zapewnia kształcenie w życzliwej, miłej i tolerancyjnej atmosferze. Naukę bez stresu, która każdy może polubić- wystarczy trochę chęci. Już po pierwszych zajęciach Słuchacze przełamują lęki związane z brakami w wiedzy lub długą przerwą w nauce. Z biegiem czasu nabierają coraz więcej pewności i odwagi w zdobywaniu nowych umiejętności. Owocuje to tym, iż każdy kto zaczyna szkołę oraz wyznacza sobie cel, jakim jest jej ukończenie, zdobywa u nas wykształcenie średnie bez większych problemów (a jeśli czuje się na tyle silny to także maturę). Od października 2015r można też kontynuować naukę w naszej szkole policealnej. Nasza szkoła ma swoją ciepłą i przyjazną atmosferę. Panuje u nas niepowtarzalny klimat, który tworzą sami Słuchacze oraz Zespół pedagogiczno – dydaktyczny, który został specjalnie dobrany do pracy z dorosłymi.

Nabór
Obecnie prowadzimy nabór na wszystkie semestry. Nauka jest całkowicie BEZPŁATNA - żadnych ukrytych kosztów. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych.

Lokalizacja
Szkoła mieści się w Śródmieściu Olsztyna, na ul. Kajki 10/12 (róg Dąbrowszczaków). Do szkoły można dojechać autobusemi MPK i tramwajami, które zatrzymują się w centrum miasta, wysiąść na ul. Piłsudskiego i z tego przystanku około 5 minut piechotą do szkoły . Jednak najłatwiej do nas trafić autobusem MPK nr 109 , wysiąść na Placu Pułaskiego i stąd 2 min. do szkoły. Nasze liceum znajduje się też niedaleko dworca PKS i PKP co ułatwia dojazd dla osób spoza Olsztyna.

Dodatkowe informacje
Nasza szkoła ma uprawnienia szkoły publicznej. Wystawiamy bezpłatnie legitymacje, zaświadczenia do MOPS, ZUS i innych instytucji. Zajęcia odbywają się średnio dwa razy w miesiącu - w soboty i niedziele. Dzięki takiemu -dogodnemu systemowi nauczania nasi Słuchacze mogą pogodzić obowiązki szkolne z zawodowymi i rodzinnymi. Nauka w naszej szkole staje się miłą i ciekawą "odskocznią" od codziennych zadań oraz okazją do poznania własnych możliwości.

wsd
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 - Twoja Szkoła